Wtorek, 19 marzec 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
THE BIG CHALLENGE w przasnyskiej "Jedynce"
(16 kwiecień 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

11 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Przasnyszu (podobnie jak we wszystkich zgłoszonych szkołach w całej Europie) odbył się konkurs THE BIG CHALLENGE. Jest to internetowy konkursu języka angielskiego dla europejskich szkół, który promuje naukę języka angielskiego w formie ciekawej i przyjemnej zabawy.

Konkurs jest wspaniałym narzędziem, które motywuje uczniów. Co roku do konkursu przystępuje ponad 600.000 uczniów z kilku krajów Europy.

Głównym celem tego konkursu jest promowanie nauki języka angielskiego w formie zabawy pedagogiczno-edukacyjnej.

Konkurs przeznaczony był dla wszystkich uczniów klas 4-7 szkoły podstawowej. W sumie udział wzięło 88 uczniów.

Czas trwania testu ustalony został na 45 minut. Test konkursowy odbywał się w trybie online, na komputerze. Kwestionariusz testowy składał się z 45 pytań, dla każdego pytania możliwe były 4 odpowiedzi. Pytania sprawdzały wiedzę z zakresu słownictwa, rozumienia tekstu pisanego i ze słuchu, gramatyki oraz ogólnej znajomości kultury krajów anglojęzycznych.

skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.