Wtorek, 19 marzec 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
II Gminny Festiwal Poezji Śpiewanej Patriotycznej "BIBLIOTEKOS" 2018 w Chorzelach - zaproszenie
(14 kwiecień 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

Po raz drugi Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Chorzelach jest organizatorem festiwalu poezji śpiewanej, w tym roku nie bez powodu dodaliśmy przymiotnik „patriotyczny”. II Gminny Festiwal Poezji Śpiewanej Patriotycznej „BIBLIOTEKOS” jest imprezą otwartą, adresowaną do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych w gminie Chorzele.

Festiwal odbędzie się dnia 15 MAJA 2018 r. na Auli w Centrum Sportów Zimowych w Chorzelach (przy basenie). Celem festiwalu jest rozwijanie zainteresowań uczniów formą poezji śpiewanej, pięknem tekstów piosenek oraz promowanie młodych talentów. Celem festiwalu jest również upowszechnianie czytania poezji i poezji śpiewanej wśród młodzieży i dorosłych mieszkańców miasta Chorzele oraz okolicznych gmin i miejscowości.

W tym roku dodatkowo festiwal ma na celu upamiętnienie 100-tnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, stąd w nazwie festiwalu dodano poezji „patriotycznej”. W tym roku też honorowym patronatem festiwal objęła Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele, p. Beata Szczepankowska wraz z Komitetem Obchodów Święta Niepodległości.

Mamy nadzieję, że tak, jak w roku poprzednim projekt nasz spotka się z zainteresowaniem młodzieży. Jesteśmy przekonani, że poziom artystyczny będzie bardzo wysoki.

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są w poniżej:

 • regulamin
 • karta zgłoszenia
 • skrót wiadomości
   
  Treść opinii:
  Autor:
  Kod z obrazka:


  Brak Waszych opinii do tego artykułu.
   
   
    strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

  ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.