Wtorek, 19 marzec 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Koncert ŚPIEWAJĄCEJ RODZINY KACZMARKÓW ! - zaproszenie
(14 kwiecień 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

Uczelnia Lingwistyczno- Techniczna w Przasnyszu zaprasza na koncert ŚPIEWAJĄCEJ RODZINY KACZMARKÓW !

KONCERT ODBĘDZIE SIĘ 22 KWIETNIA 2018 r. W KOŚCIELE OJCÓW PASJONISTÓW O GODZINIE 13.45 (PO MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 13.00)

Śpiewająca  Rodzina Kaczmarków - tworzy rodzina śpiewaków operowych :

Iwona  Kaczmarek  - sopran - liryczny,
Piotr Kaczmarek – tenor - dramatyczny,
oraz dwaj synowie niezwykle utalentowani i obdarzeni przepięknymi głosami:
Adam Kaczmarek (15 lat ) – tenor,
Wojciech Kaczmarek (19 lat) – bas – baryton


Rodzina  regularnie występuje na koncernach w filharmoniach na terenie całego kraju, na organizowanych  koncertach  przez włodarzy miast, domy kultury jak również przez władze państwowe i kościelne. Zespół śpiewa utwory muzyczne najbardziej znanych i lubianych operetek i musicali, muzykę filmową, pieśni patriotyczne, włoskie, hiszpańskie oraz bierze udział w koncertach specjalnych. Na koncertach gromadzą się tłumy wielbicieli.
-Piotr Kaczmarek w 2000 roku ukończył Akademię Muzyczną w Łodzi. Studiował na wydziale wokalno-aktorskim. Dalszą edukację podjął u światowej sławy tenora Kałudi Kałudowa. Przez dwa sezony był pierwszym tenorem Teatru Muzycznego w Łodzi. Od 2000 roku współpracuje jako pierwszy tenor z Reprezentacyjnym Zespołem Artystycznym Wojska Polskiego w Warszawie.

- Iwona Kaczmarek, absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi. Studiowała na wydziale wokalno - aktorskim. Już w czasie studiów podjęła współpracę z Filharmonią Łódzką. Studia podyplomowe odbyła pod kierunkiem wybitnego tenora Kałudi Kałudowa znanego na świecie śpiewaka operowego. Od 2006 r. współpracuje z Teatrem Wielkim w Łodzi. Debiutowała w partii tytułowej opery G. Verdiego Aida.

- Adam Kaczmarek - tenor rodził się 9 lutego 2003r. Już od najmłodszych lat próbował naśladować swoich rodziców, którzy są znanymi w Kraju i poza jego granicami śpiewakami operowymi. Śpiewa piosenki zarówno z repertuaru klasycznego jak i estradowego. W programie telewizyjnym „Mam talent” odniósł niebywały sukces. W 2016 roku podjął współpracę ze znanym w Polsce i świecie tenorem Bogusławem Morką, z którym często koncertuje.

- Wojtek Kaczmarek - baryton rodził się 25 lutego 1999r. Pochodzi z muzycznej rodziny. Muzyka jest w jego życiu od urodzenia. Swoją muzyczną karierę rozpoczął już w przedszkolu. Po mutacji dysponuje przepięknym głosem - barytonem. Śpiewa piosenki zarówno z repertuaru klasycznego jak i estradowego. Ma wiele scenicznych sukcesów. Jego scenicznym idolem jest Pan Artur Ruciński – baryton, światowej sławy śpiewak operowy. W programie telewizyjnym „Mam talent” odniósł niebywały sukces. W styczniu br. nagrał wspólnie z bratem Adamem debiutancką płytę „Marzenia się spełniają”.

skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
Data: 14 kwiecień 2018, 16:29
Warto posłuchać coś piąknego


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.