Wtorek, 19 marzec 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Dachowanie samochodu osobowego w miejscowości Kobylaki-Wólka
Źródło : KP PSP Przasnysz, (14 kwiecień 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

13 kwietnia bieżącego roku około godz. 19:45 doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego na drodze gminnej w miejscowości Kobylaki-Wólka gm. Jednorożec.

W chwili przybycia straży pożarnej, samochód osobowy Opel Vectra leżał na dachu w rowie. Osoba podróżująca samodzielnie opuściła pojazd przez przybyciem służb ratowniczych i nie uskarżała się na żadne dolegliwości.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania elektrycznego w rozbitym samochodzie oraz uprzątnięciu pozostałości powypadkowych.

Przybyłe pogotowie ratunkowe przebadało kobietę – osoba nie wymagała hospitalizacji.

W wyniku wypadku całkowitemu zniszczeniu uległ samochód osobowy Opel Vectra.

Działania ratownicze prowadziła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza oraz Ochotnicza Straż Pożarna z KSRG z Jednorożca.skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
cd Data: 15 kwiecień 2018, 18:09
Na zdjęciu, obok samochodu widać krzyż - już ktoś tam zginął. Może należy bardziej oznaczyć to miejsce?
elo Data: 16 kwiecień 2018, 08:37
I przyjrzeć się jak wyprofilowana jest droga, czy nie dało by się osłonić drogi drzewami przed nagłymi podmuchami wiatru.
Niestety przed zapierdalaniem z telefonem w ręku nic nie uchroni (nie mówię że akurat tu tak było).


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.