Wtorek, 22 styczeń 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Strażacy ocalili, porzucone na rzece Węgierka w Przasnyszu, szczeniaki
Źródło : KP PSP Przasnysz, (19 marzec 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

19 marca bieżącego roku około godz. 09:05 mężczyzna zgłosił do straży pożarnej o porzuconych szczeniakach na zamarzniętej rzece Węgierka w miejscowości Przasnysz, przy ulicy Ojca Bernarda Kryszkiewicza.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia straży pożarnej zgłaszający mężczyzna wskazał strażakom miejsce, w którym porzucono szczenięta. Znajdowały się one w foliowej torbie na zamarzniętej rzece Węgierka. Strażacy bez wchodzenia na lód wyciągnęli z mostu torbę ze szczeniakami używając liny z karabinkiem. Po wykonaniu powyższych czynności szczenięta umieszczono w kabinie samochodu pożarniczego w celu uniknięcia ich dalszego wychłodzenia.

Pięć piesków przekazano przybyłemu na miejsce zdarzenia lekarzowi weterynarii.
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
Ona Data: 19 marzec 2018, 16:36
A teraz należałoby właściciela tych biednych psiaków zawiązać w reklamówkę i wyrzucić do rzeki. Boże, jak tak można...
P Data: 19 marzec 2018, 18:09
Brak slow...
faszysta Data: 19 marzec 2018, 19:06
to zapewne jakiś debil - pozer , może gdzieś go jaka kamera monitoringu zarejestrowała i wpadnie po tej foliowej torbie - śledczy pewnie są już na jego tropie i zapewne teraz już trzęsie portkami i w pory robi !
kicia Data: 20 marzec 2018, 14:19
mają już go ?


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.02 s.