Poniedziałek, 19 marzec 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Warsztaty z chemii w przasnyskiej "Trójce"
(13 marzec 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

12 i 13 marca w Szkole Podstawowej nr 3 w Przasnyszu, odbyły się aktywne zajęcia laboratoryjne z chemii. Warsztaty poprowadzili pracownicy Centrum Chemii w Małej Skali z Torunia, którzy przyjechali na zaproszenie nauczycielki chemii, Pani Bożeny Bugaj.

ZOBACZ ZDJĘCIA


W zajęciach uczestniczyło łącznie 208 uczniów w ośmiu grupach. Sześć grup to uczniowie klas III, którym udział w warsztatach pozwoli lepiej przygotować się do egzaminu gimnazjalnego, natomiast pozostałe dwie grupy to uczniowie klas VII i II gimnazjum.

Uczniowie podczas spotkania wykonywali eksperymenty i obserwowali pokazy efektownych doświadczeń chemicznych. Nauka przez zabawę została bardzo doceniona przez młodzież. Wszyscy byli zadowoleni z takiej formy zajęć.
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.