Wtorek, 19 marzec 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna w Czernicach Borowych
(13 marzec 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

Od najmłodszych lat należy uczyć zasad zdrowego żywienia i przestrzegać ich w życiu codziennym. Uczniowie klas IVa, IVb oraz klasy VII Szkoły Podstawowej im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych, na lekcjach przyrody i biologii uczyli się tych zasad.

Efektem ich pracy stały się Piramidy Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej. Piramida to najprostsze i najkrótsze przedstawienie idei  żywienia, której realizacja daje szanse na długie, zdrowe życie oraz zachowanie sprawności intelektualnej i fizycznej do późnych lat. Piramida kierowana jest do osób zdrowych w celu zachowania dobrego stanu zdrowia.
Tekst: Aneta Pienicka
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
Data: 13 marzec 2018, 23:22
,,Efektem ich pracy stały się Piramidy Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej". SUKCES,  ... a gdzie są pierogi?
tua done Data: 14 marzec 2018, 22:38
Ojej. Nieświadome dzieciaki, karmione propagandą o zdrowym żywieniu i konserwantami we wszystkim, co jedzą. Jedyny ratunek to wyjście z UE i powrót do małych gospodarstw domowych na wsiach, o ile to jest jeszcze nie zniweczone przez lenistwo


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.