Piątek, 14 grudzień 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Chcesz się poślizgać? Dzwoń po strażaków.
(19 luty 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

Chcesz się poślizgać? Dzwoń po strażaków. Zrobią lodowisko jak się patrzy w ramach akcji, która ma zapobiec korzystaniu z dzikich ślizgawek.

W związku z trwającym sezonem zimowym strażacy prowadzą akcję „Bezpieczne lodowiska 2018” . Akcja ta ma na celu pomoc w organizacji bezpiecznych lodowisk, w tym m.in. wylewanie wody na uprzednio przygotowane ślizgawki min. na terenie boisk szkolnych, parków, ogródków jordanowskich, osiedli itp.

Strażacy udzielą wsparcia w organizacji lodowiska na pisemną prośbę dyrektora szkoły lub zarządcy terenu. Do prośby należy dołączyć pisemna zgodę władz na pobór wody oraz zgodę właściciela terenu na wylanie lodowiska. Warunkiem wylania lodowiska jest właściwe przygotowanie przez zgłaszającego terenu poprzez wyrównanie nawierzchni, usypie band z piasku lub śniegu ewentualnie ustawieniu barierek.

Strażacy mają nadzieję, że akcja przyczyni się do tego, że ludzie nie będą korzystać z dzikich ślizgawek np. na stawach czy rzekach, i przez to uda się uniknąć utonięć.
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
p-szanin12 Data: 19 luty 2018, 18:36
Czy to z serii Adama Słodowego -"zrób to sam:Lodowisko"?
Pytanie "Chcesz się poślizgać"jest oczywiste dla wielu mieszkańców miasta ale żeby władze same nie mogło tego zorganizować tylko mieszkańcy to kpina.
mieszczuch Data: 19 luty 2018, 20:04
uzupełnijcie zbiornik na strefie i będzie extra, szczególnie, że zaraz ściśnie duży mróz ;)
Dodatkowo dużą taflę można zrobić na korcie asfaltowym przy ul. Wojskowej (środkowy) tylko trzeba by zorganizować jakoś wysypkę wokół kortu i jakieś oświetlenie ;)

Albo boisko przy Klubie Garnizonowym --- tam jest oświetlenie, jest naturalne zagłębienie ;) wody wystarczy wlać na 20-30 cm, aby pokryła powierzchnię
Lolko Data: 19 luty 2018, 20:26
Zbliża się od najbliższej środy przez ponad tydzień, do początków marca mróz całodobowy i w dzień i w nocy a czy w Przasnyszu będzie gdzie się poślizgać czy czeka nas wyprawa na lodowisko do Ciechanowa?
optymizm Data: 20 luty 2018, 07:25
"Chcesz się poślizgać? Dzwoń po strażaków."
ile będzie blokowania linii na 998 i 112 -- "Przepraszam, bo ja bym chciał ślizgawkę przed blokieeeem"
mnbv Data: 15 marzec 2018, 22:38
przy Rolniczej było super jezioro do ślizgania!


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.02 s.