Poniedziałek, 21 styczeń 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Nadkomisarz Jarosław Ciarka I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu
(14 luty 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

14 lutego nadkom. Jarosław Ciarka ( dotychczas pełniący obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu ) z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu insp. Tomasza Łysiaka otrzymał rozkaz personalny Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu insp. Tomasza Michułki, o powołaniu go na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu.

ZOBACZ ZDJĘCIA


Insp. Tomasz Łysiak swojemu zastępcy, życzył samych sukcesów zawodowych oraz satysfakcji z pracy na terenie powiatu przasnyskiego. Do gratulacji i życzeń przyłączyli się również zaproszeni goście oraz przasnyscy policjanci.

W uroczystym nominowaniu policjanta wziął udział Krzysztof Bieńkowski, kierownik delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie, ksiądz Tadeusz Niestępski, płk. Mariusz Gułaj oraz prokurator rejonowy Artur Folga, który wspomniał o idealnej współpracy pomiędzy policjantem, a prokuraturą kierując w jego stronę wiele ciepłych słów. Krzysztof Bieńkowski życzył nowemu zastępcy powodzenia na nowym stanowisku pracy. Jarosław Ciarka nadzoruje pracę pionu kryminalnego w przasnyskiej policji i bardzo sobie chwali współpracę z kolegami uznając jednostkę za jedną z najlepszych w garnizonie mazowieckim.

Nowo mianowany I Zastępca Komendanta nadkom. Jarosław Ciarka podziękował wszystkim za udział w tej dla niego ważnej uroczystości oraz za zaufanie jakim został obdarzony przez Komendanta Łysiaka i za miłe słowa kierowane pod jego adresem. Przyznał, że kierowanie przasnyską jednostką Policji, która jest jedną z lepszych jednostek w garnizonie mazowieckim to zaszczyt. Komendant Ciarka sprawuje nadzór nad pracą pionu kryminalnego przasnyskiej komendy.

skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.