Środa, 20 luty 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
„Studniówka” w Liceum Akademickim
(21 styczeń 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

W sobotę, 20 stycznia uczniowie z klasy policyjno – wojskowej z Akademickiego Liceum w Przasnyszu bawili się na swoim najważniejszym balu w życiu, czyli na „Studniówce”.

ZOBACZ ZDJĘCIA


Tradycyjnie gości przywitała Elżbieta Sternal, dyrektor szkoły życząc swoim wychowankom powodzenia w zdawaniu egzaminu maturalnego, a także dobrej zabawy do białego rana podczas tej uroczystości. Wspomniała, że uczniowie powinni się cieszyć, że żyją w czasach obecnych, gdyż w czasie stanu wojennego bale studniówkowe trwały tylko do godziny 21.

Jak tradycja szkoły nakazuje pani dyrektor zatańczyła pierwszy taniec, a następnie uczniowie „Poloneza”. Nie zabrakło także śmiesznej części artystycznej, podczas której uczniowie prezentowali nagrania, w których przeobrażali się w swoich nauczycieli.--------------------------
Prosimy o nie kopiowanie artykułów z eprzasnysz.pl na inne strony.
ePrzasnysz.pl - najwięcej informacji z regionu!

skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.