Poniedziałek, 21 styczeń 2019
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Studniówka 2018 w Zespole Szkół w Przasnyszu
(14 styczeń 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

W sobotę, 13 stycznia bal maturalny zwany potocznie Studniówką odbył się także w Sali bankietowej „Diament”. Udział w nim wzięła młodzież z Zespołu Szkół Powiatowych im. Henryka Sucharskiego w Przasnyszu.  

ZOBACZ ZDJĘCIA


Tu także podziękowano gronu pedagogicznemu za trudy wniesione w edukację maturzystów, zaś bal rozpoczęto klasycznym dostojnym polonezem. Nim jednak na dobre się rozpoczął, młodzież przedstawiła zabawną część artystyczną opowiadającą o szkolnym życiu.--------------------------
Prosimy o nie kopiowanie artykułów z eprzasnysz.pl na inne strony.
ePrzasnysz.pl - najwięcej informacji z regionu!
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
hertz Data: 15 styczeń 2018, 06:24
Na studniówce w ogólniaku byłem jako partner abiturientki w 1969 roku. Było super.
abc Data: 15 styczeń 2018, 17:30
Kiedyś  dziewczyny  były  skromne , nie  kładły  na  twarz  tych smarowideł  tyle  , a  teraz  teraz  te  panny  to  wyglądają  jak  pudernice ,  tony  fluidu ,  rzęsy to  aż  pozlepiane ,  że ledwie  widzą na  oczy i  szminki powiększające  usta ,  wygląda to  ohydnie  ,aż  strach to  dotknąć  -
Cba Data: 16 styczeń 2018, 14:22
Co do anonima abc. Jeśli chcesz wiedzieć to jest studniówka wiec wiadomoe,ze każda dziewczyna chce wyglądać jak najlepiej, kiedyś to nie było takich rzeczy jak kosmetyczka więc wyglądały jak by co dopiero z wyra wyszly. Nie pozdrawiam!
Opr Data: 16 styczeń 2018, 18:51
Piękna uroczystość
Ja Data: 16 styczeń 2018, 20:39
A ja tam miałam zaszczyt być, było bardzo fajnie dziewczyny jak i chłopcy bardzo eleganccy. Super zabawa.
kcs Data: 18 styczeń 2018, 12:54
Ja tez byłam i dziewczyny nie były wymalowane az tak bardzo jak mówi anonim abc :) Było bardzo elegancko ubrane i pomalowane. Przepięknie tanczyli poloneza :) Można powiedzieć, że łezka się w oczach mam zakeciła gdy patrzyły na swoje pocieszy jak tancza poloneza :)


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.02 s.