Środa, 12 grudzień 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Już jest nowa płyta zespołu „Kristars”
(13 styczeń 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

Od czasu kiedy pisaliśmy o zespole „Kristars” na naszej stronie internetowej, w ubiegłym roku, to od tamtej pory zaszło wiele zmian. Zespół  się rozwija, a także nagrał nową płytę.

- Zespół „Kristars” aktywnie działa w branży rozrywkowej. Można nas zobaczyć podczas koncertów, imprez okolicznościowych i weselnych. Jest to dowodem na to, że nasz repertuar znalazł uznanie wśród sporej grupy odbiorców. Dlatego też od dłuższego czasu nosiliśmy się z zamiarem wydania płyty zawierającej nasze autorskie utwory. Koniec roku 2017 okazał się dla nas wyjątkowym okresem, ponieważ zrealizowaliśmy nasze zamierzenie. Wydaliśmy płytę pt: „Biała suknia, biały welon.”  - informuje Krzysztof Mordwa z zespołu „Kristars”.

Płyta zawiera utwory o tematyce weselnej, a na niej znajduje się aż 15 utworów. Jej wydanie to ukonorowanie 20 – letniej pracy artysty.

- Większość zawartych tam utworów utrzymana jest w stylistyce weselnej. Nie brakuje jednak takich, które nawiązują do konwencji disco – polo. Tytułowy utwór zdobył dużą popularność i dlatego postanowiliśmy nagrać go również  w wolnej wersji. Na krążku  znajduje się 15 utworów. Do utworu pt: „Dziś poproszę Cię do tańca” został nakręcony klip, który jest elementem promocji przedsięwzięcia. Mam nadzieję, że efekt końcowy znajdzie uznanie w oczach odbiorców i da nam motywację do dalszego działania. Wydanie płyty było więc ukoronowaniem naszej dotychczasowej pracy i ukłonem w stronę publiczności . W chwili obecnej naszym priorytetem będzie praca nad promocją płyty. Mam nadzieję, że początek 2018 roku okaże się dla zespołu nowym rozdziałem i pozwoli zrealizować nam pozostałe zamierzenia – dodał Mordwa.
Płyta jest już dostępna do kupienia, a jej promocja będzie się odbywać w wielu miejscach.

Zespół wystąpi podczas Spotu dla Pauliny, który odbędzie się 21 stycznia na rynku w Przasnyszu.

- Jak już wspominałem ukazała się nasza autorska płyta „Biała suknia, biały welon”. Można ją nabyć za pośrednictwem strony Wydawnictwa muzycznego Folk, z którym współpracujemy. Oprócz tego będzie dostępna w punktach sprzedaży na terenie całego kraju. W  najbliższym czasie planujemy przeznaczyć kilka egzemplarzy płyty na licytację, która odbędzie się 21.01.2018 r. w Przasnyszu podczas koncertu charytatywnego dla Pauliny Król, gdzie będziemy mieli zaszczyt wystąpić wraz z innymi zespołami, które również wyraziły chęć pomocy. Płyta „Biała suknia, biały welon” jest utrzymana w konwencji disco – polo. W przeważającej części znajduje się na niej repertuar, który z powodzeniem możemy wykonywać podczas wesel. Zgodnie z nurtem disco – polo piosenki zawarte na płycie  dotykają tematu miłości i są utrzymane w radosnym klimacie – dodał artysta.

Teledysk i jego premiera na antenie telewizyjnej ma być niespodzianką dla słuchaczy zespołu. Utwory były prezentowane także podczas Sylwestra pod gwiazdami organizowanego w Jednorożcu.

- Myślę, że to odpowiednie miejsce, gdyż jednorożecka publiczność  jest mi bliska i chętnie do niej wracam. Jestem zadowolony z faktu, że dzięki pracy udało mi się zrealizować moje zamierzenie. Nadal będę pracować nad tym, żeby to co robię przynosiło wymierne efekty w postaci muzyki, która jak widać jest dobra na wszystko – dopowiedział Mordwa.
--------------------------
Prosimy o nie kopiowanie artykułów z eprzasnysz.pl na inne strony.
ePrzasnysz.pl - najwięcej informacji z regionu!


skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.