Piątek, 14 grudzień 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
VI Przegląd Jasełkowy w Przasnyszu
(12 styczeń 2018)
Rozmiar tekstu: A A A

W czwartek, 11 stycznia w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu odbył się VI Przegląd Jasełkowy. Udział w nim wzięła Szkoła Podstawowa nr 2 w Przasnyszu, Szkoła Podstawowa nr 5 w Przasnyszu, Szkoła Podstawowa w Rostkowie oraz zespół szkół z Krzynowłogi Małej.  

ZOBACZ ZDJĘCIA


Widowiska reprezentowały znakomite zdolności młodych aktorów oprawione w barwne stroje, piękną muzykę i scenografię.

Występy były tak znakomite, że jury w składzie Krzysztof Gadomski, Tomasz Osowski oraz Maria Kowalska, przyznało same pierwsze miejsca. Każdy zespół otrzymał dyplom oraz słodycze.
--------------------------
Prosimy o nie kopiowanie artykułów z eprzasnysz.pl na inne strony.
ePrzasnysz.pl - najwięcej informacji z regionu!
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
pius Data: 13 styczeń 2018, 12:50
Niski pokłon dala wszystkich szkół za te piękne spektakle. Ale Krzynowłoga Mała powaliła. Cudownie dopracowane i wykonane przedstawienie z piękną oprawą muzyczną, strojami, choreografią i przede wszystkim oryginalnością pod każdym względem. Brawa! Bądźmy dumni z naszych najmłodszych i nie szczędźmy dla nich sił i środków.


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.