Piątek, 14 grudzień 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
"Głosuj na wielbłąda!" - rusza kolejna edycja konkursu
(14 listopad 2017)
Rozmiar tekstu: A A A

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu "Głosuj na wielbłąda!"
Przasnysz po raz kolejny będzie zmagał się z innymi miastami o całodniowy pobyt żywego wielbłąda podczas Orszaku Trzech Króli!


>>> ZAGŁOSUJ <<<


Wygrywa ta miejscowość, która zdobędzie najwięcej głosów. Wystarczy wejść na stronę "orszak.org", wybrać Przasnysz, podać swój adres email oraz kliknąć w link który na niego przyjdzie - to ważne, inaczej głos nie będzie liczony. Nasi wolontariusze będą rozdawali ulotki informacyjne w dniach 15-28 listopada.

Dodatkowo informujemy, że podczas transportu i udziału zwierzęcia w uroczystości nie dzieje się mu żadna krzywda. Główny organizator zapewnia mu dojazd w bardzo dobrych warunkach wraz z opiekunami.
Jeżeli chodzi o to, jak wielbłąd będzie funkcjonował w znanych nam styczniowych mrozach, też nie powinniśmy się o to martwić! Zwierzęta te potrafią wytrzymywać temperaturę ok. -40°C!


Ostatnio zajęliśmy 4 miejsce w kraju. Czy w tym roku uda nam się osiągnąć wyższy wynik? Możemy to zrobić tylko wspólnymi siłami!  

Rozpoczynamy już dziś (14.11.2017) o godz. 12:00!
--------------------------
Prosimy o nie kopiowanie artykułów z eprzasnysz.pl na inne strony.
ePrzasnysz.pl - najwięcej informacji z regionu!

skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
Adam Data: 14 listopad 2017, 15:27
Wielbłądy żyją w ciepłym klimacie i szkoda zwierzaka aby stał cały dzień na mrozie . Co za głupi pomysł !
Data: 14 listopad 2017, 19:17
Myślę, że chodzi o wielbłąda ze styropianu. Jeśli tak, oddam głos.
Piotr Data: 14 listopad 2017, 20:01
Wielbłądy potrafią wytrzymać do -49stop
Kasia Data: 14 listopad 2017, 20:12
Głupotą jest pisanie takich komentarzy! Wielbłąd jest wstanie wytrzymać mróz -40 stopni. Proszę nie zabierać głosu na temat na który nie ma się zielonego pojęcia :) Pozdrawiam Adama :D
Piotr Data: 14 listopad 2017, 21:28
Kasiu proszę zapoznaj się z tekstem który znajduje się w poniższym linku:  https://zoosafari.com.pl/azja/wielblad-d wugarbny Dziękuję
Data: 15 listopad 2017, 06:20
w Przasnyszu nie ma wielbłądów?
ja Data: 15 listopad 2017, 10:30
Przecież to zwykłe znęcanie się nad zwierzętami dla jakiegoś głupiego symbolu. Może jeszcze dzieci zaczniecie składać w ofierze... W Biblii były takie przypadki... Fanatyzm i nic więcej.


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.02 s.