Środa, 17 październik 2018
Pogoda na dziś:
temp. 15 °C
temp. odcz. 14 °C
wiatr 8 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
ŚWIĘTO SŁUŻBY CYWILNEJ W KPP PRZASNYSZU
(13 listopad 2017)
Rozmiar tekstu: A A A

W miniony piątek tj. 10 listopada w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu odbyły się uroczystość z okazji przypadającego 11 listopada Święta Służby Cywilnej.

Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak wspólnie z kadrą kierowniczą przasnyskiej komendy podziękował wszystkim pracownikom cywilnym za profesjonalizm i zaangażowanie w pracy na rzecz przasnyskich policjantów. Każdego dnia pracownicy cywilni zapewniają właściwe funkcjonowanie sekretariatów, kadr, kancelarii tajnej i finansów. To oni dbają również o zaopatrzenie, czystość i porządek w budynku.

W imieniu pracowników służby cywilnej za życzenia podziękowała Przewodnicząca Zarządu Terenowego NZZPP przasnyskiej komendy Pani Maja Bakuła. Oprócz życzeń każdy pracownik cywilny otrzymał z rąk Komendanta Łysiaka nagrodę okolicznościową wraz z książką.
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.