Niedziela, 21 październik 2018
Pogoda na dziś:
temp. 5 °C
temp. odcz. 3 °C
wiatr 8 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Przasnyska reprezentacja na Mistrzostwach Świata w Taekwon-do
(13 listopad 2017)
Rozmiar tekstu: A A A

Na największych zawodach w tym roku na świecie nie mogło zabraknąć naszej reprezentacji.  W Barclaycard Arena w Birmingham stanęło 1600 zawodników i zawodniczek, którzy toczyli rywalizację na 30 matach. Cała Reprezentacja Kraju ogółem zdobyła aż 22 miejsca medalowe, a warto również wspomnieć, że Kadra A finansowana jest w całości przez Polską Federację Taekwon-do .

ZOBACZ ZDJĘCIA


W Kadrze Narodowej Taekwon-do znaleźli się również podopieczni Piotra Grąckigo. Z Przasnysza startowali Wojciech Grysztar i Kacper Suchowiecki. Wojtek zaliczył kontuzję w pierwszej walce i na tym zakończył swój start na Mistrzostwach. Kacper Suchowiecki zajął 3. miejsce w walkach ciągłych. Sam start na tak wielkiej imprezie to ogromne przeżycie szczególnie jeśli są to pierwsze zawody zagraniczne dla zawodnika. Wspaniała organizacja  i miła atmosfera pomagały naszym zawodnikom przezwyciężyć stres.

Na zawodach mogliśmy spotkać wielkich Mistrzów Rona Sergiew 8 DAN, Gianni Peros 8 DAN oraz Mark Farnham 7 DAN, którzy niedawno prowadzili z Mistrzem C.K. Choi seminarium w Polsce, na którym oczywiście byliśmy liczną ekipą.

Zawody to wspaniała przygoda, nowe znajomości i nowe miejsca. Podczas podróży, mieliśmy okazję zwiedzić Stratford gdzie żył, tworzył i został pochowany William Shakespeare.  Oxford przywitał nas piękną pogodą wiec zwiedzanie Oxford University przebiegało w dostojnej atmosferze. Niezapomniane wrażenia pozostawi w nas również wizyta Stonehenge.

Ogółem zawodnicy Trenera Kadry Narodowej Piotra Grąckiego zdobyli:

Natalia Pawęcka  – 2 miejsce walki drużynowe oraz 3 miejsce walki indywidualne ciągłe

Kacper Suchowiecki – 3 miejse walki indywidualne ciągłe

Paweł Obrębski – 3 miejsce walki drużynowe
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
anonim Data: 13 listopad 2017, 15:10
GRATULACJE!!!


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.