Poniedziałek, 24 wrzesień 2018
Pogoda na dziś:
temp. 7 °C
temp. odcz. 4 °C
wiatr 23 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 

 
MBP: Jesienne zajęcia w Filii nr 2
(12 październik 2017)
Rozmiar tekstu: A A A

Nadeszła jesień a wraz z nią rozpoczęły się warsztaty dla dzieci w Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej. Dziś Gościliśmy przedszkolaki z oddziału Przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Przasnyszu.

Dzieci po raz pierwszy odwiedziły bibliotekę a zatem zapoznały się z regulaminem i zasadami wypożyczalni. Dowiedziały się w jaki sposób są udostępniane książki, jak się zachowujemy w czytelni oraz jakie książki są w bibliotece. Przeprowadzone zajęcia dotyczyły oczywiście jesieni. Uważne słuchanie wiersza Jana Brzechwy pt. "Jeż" wprowadziło dzieci w tematykę zajęć. Z łatwością odpowiadały na pytania dotyczące bohatera bajeczki, były bardzo aktywne i chętnie brały udział w zabawach. Z zainteresowaniem przystąpiły do dalszej części zajęć. Stworzenie kolażu z różnych typów liści okazało się wspaniałą zabawą, przy której przedszkolaki chętnie śpiewały piosenki. Atmosfera była przyjazna, pomimo ponurej pogody było wesoło. Na koniec dzieci chętnie oglądały książeczki i zapowiedziały, że zostaną naszymi czytelnikami!

Dziękujemy wszystkim dzieciom za uczestnictwo w zajęciach oraz Paniom Ewie Targońskiej i Katarzynie Sitarskiej - opiekunkom grupy za zaangażowanie i współpracę.


--------------------------
Prosimy o nie kopiowanie artykułów z eprzasnysz.pl na inne strony.
ePrzasnysz.pl - najwięcej informacji z regionu!

skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.