Poniedziałek, 24 wrzesień 2018
Pogoda na dziś:
temp. 7 °C
temp. odcz. 4 °C
wiatr 23 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 

 
Przasnysz Movie - naszemu miastu na urodziny! (VIDEO)
(10 październik 2017)
Rozmiar tekstu: A A A

Ostatnie tygodnie września były dla przasnyskich gimnazjalistów bardzo twórcze. W Miejskiej Bibliotece Publicznej trwały prace nad krótkometrażowym filmem w aplikacji iMovie. Filmy powstały dwa i są naszym wspólnym prezentem dla Przasnysza na jego 590 urodziny, które obchodzimy dzisiaj - 10.10.2017r.

Uczniowie na podstawie stworzonych wcześniej scenariuszy, mieli za zadanie nagrać konkretne ujęcia za pomocą ogólnodostępnej aplikacji iMovie. Młodzież wyruszyła na ulice naszego miasta a zabawa była niezwykła! Radość i śmiech towarzyszyła gimnazjalistom podczas wędrówek po Przasnyszu.

Kolejnym wyzwaniem był montaż filmu. Dopasowanie odpowiednich scen wymagało ogromnej koncentracji i cierpliwości. Gimnazjaliści świetnie sobie poradzili, o czym możemy przekonać się oglądając filmy.

Dziękujemy uczniom: Wiktorii Borkowskiej,Patrycji Bulickiej, Patrycji Olewniczak, Julii Ślubowskiej, Anieli Obrębskiej, Barbarze Skibniewskiej, Mateuszowi Załęskiemu, Krystianowi Mamińskiemu, Patrykowi Tomaszewskiemu oraz Kacprowi Oświecimskiemu za zaangażowanie, kreatywność i pomysłowość podczas realizacji zajęć oraz pani Monice Szlachetece za pomoc w organizacji i koordynacji warsztatów.
Koordynatorzy wydarzenia: Magdalena Obojska, Piotr Grabowski (MBP)


Projekt "Nakręceni na historie" realizowany we współpracy z Fundacją SCALAM.
Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.--------------------------
Prosimy o nie kopiowanie artykułów z eprzasnysz.pl na inne strony.
ePrzasnysz.pl - najwięcej informacji z regionu!skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
Bbs Data: 10 październik 2017, 13:30
Wszystkiego najlepszego dla naszego wspaniałego miasta.
4w2y Data: 10 październik 2017, 18:07
Czekam na kolejne filmy.
Gdzie takie dobre lody?
Krytyk Data: 10 październik 2017, 21:37
Słaby montaż, w ,,Tour de Przasnysz" są momentami czarne klatki.
Bbs Data: 11 październik 2017, 11:22
Krytyk czy to jest w tym najważniejsze? Słaby montaż?  Liczy się zaangażowanie i przywiązanie do naszego miasta. Próżno szukać drugiego takiego pięknego.


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.