Wtorek, 25 wrzesień 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 

 
KRAV MAGA W PRZASNYSZU – NOWY NABÓR – ZAPRASZAMY DZIECI, MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH
Źródło : art. sponsorowany, (16 wrzesień 2017)
Rozmiar tekstu: A A A

Od 1 października rusza kolejny sezon systemu samoobrony SPARTA KRAV MAGA. Jest to wspaniały moment na dołączenie do grupy. Wszystkich nauczymy skutecznie się bronić. Treningi będą odbywały się w każdą niedzielę. Pierwsze zajęcia GRATIS!!!ZAPRASZAMY!!!

Krav Maga jest izraelskim systemem samoobrony, w języku hebrajskim oznacza „walkę w bliskim dystansie” lub „walkę wręcz” . System oparty jest na naturalnych odruchach człowieka, dlatego charakteryzuje się prostotą, łatwością przyswajania technik, a przede wszystkim wysoką skutecznością.

Niedzielne zajęcia będą odbywały się dla dwóch grup wiekowych:

15.00 – 15.45 – DZIECI (6-12 lat)
16.00 – 18.00 – MŁODZIEŻ I DOROŚLI (od 13 lat)

Najmłodszych adeptów uczymy technik samoobrony poprzez zabawę i bez agresji. Zajęcia uczą tolerancji, komunikacji i współpracy, a także wrażliwości i wyrozumiałości względem drugiego człowieka. Uczymy panowania nad emocjami i stresem, dzięki czemu dzieci zwiększają pewność siebie. Zadbamy o lepszą sprawność fizyczną Twojego dziecka!!!

Starszych adeptów uczymy szybkiej i prawidłowej reakcji na zaistniałą sytuację, doboru odpowiedniej techniki adekwatnej do ataku. Przede wszystkim uczymy, jak uniknąć walki, kiedy zastosować samoobronę i jak kontrolować emocje w takich sytuacjach. Już od pierwszych zajęć uczymy prawidłowego zachowania podczas zaczepki jednego lub kilku agresorów, jakie mogą nas spotkać w parku, na przystanku czy na ulicy.

Chcemy, aby Nasi adepci potrafili wykonać techniki w sytuacjach stresowych, lub gdy są zaskoczeni, dlatego często techniki wykonywane są na zamkniętych oczach.

Treningi kierujemy do wszystkich osób, bez względu na wiek i płeć. Z Nami poprawisz swoją kondycję, zadbamy o Twoją formę i koordynację ruchową, ale przede wszystkim nauczysz się szybkiej i skutecznej samoobrony jaką jest Krav Maga.

Zajęcia odbywać się będą na sali sportowej wyposażonej w profesjonalny sprzęt treningowy w Przasnyszu, przy  ul. Osiedlowej 6. Pierwszy trening GRATIS!!!

Więcej informacji dotyczących zajęć oraz treningów indywidualnych, a także sekcji Sparta Krav Maga Przasnysz można uzyskać u instruktora Piotra Sadłowskiego (kontakt: tel. 664-952-885 lub e-mail: piotr.sadlowski1@gmail.com).--------------------------
Prosimy o nie kopiowanie artykułów z eprzasnysz.pl na inne strony.
ePrzasnysz.pl - najwięcej informacji z regionu!
skrót wiadomości
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.