Sobota, 23 czerwiec 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Krzynowłoga Mała: Świetlica w Świniarach już gotowa
Źródło : UG Krzynowłoga Mała, (12 sierpień 2017)
Rozmiar tekstu: A A A

Gmina Krzynowłoga Mała potrafi wykonywać prace remontowe bez żadnego wsparcia zewnętrznego. Dowodem na to jest choćby modernizacja świetlicy wiejskiej w Świniarach, wykonany bez wsparcia funduszy zewnętrznych. Nie zawsze trzeba czekać na pomoc od innych, by doczekać się właściwych efektów.

Wójt Jerzy Humięcki już od dłuższego czas zabiegał o to,  by obiekt, który służy znacznej grupie odbiorców, został wyremontowany do końca. Kilka lat temu za pieniądze unijne udało się solidnie wyposażyć jej wnętrze, a także odnowić ją od środka. Teraz przyszedł czas na elewację zewnętrzną.

Ponieważ w obecnym budżecie unijnym brakuje możliwości pozyskiwania środków na remonty świetlic wiejskich, gmina wykonała wszystko swoim sumptem. Na szczęście wiele prac budowlanych można było wykonać własnymi siłami, dzięki czemu budżet gminny nie został znacząco uszczuplony.

W ramach prowadzonych prac remontowych udało się kompleksowo ocieplić budynek, a także ułożyć nową elewację. Do tego doszło jeszcze ocieplenie dachu  i podbitka. To pozwoli zaoszczędzić na ogrzewaniu świetlicy w sezonie jesienno-zimowym. I oczywiście poprawić stronę wizualną świetlicy.

Łączny koszt przeprowadzonych prac wyniósł ponad 40 tysięcy złotych. Całość została sfinansowana z budżetu gminnego.
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
Data: 12 sierpień 2017, 22:04
No super!!!
Nic tylko pogratulować i obserwować aktywność kolejnej świetlicy)))
i patrzeć jak kolejne gminne tzn. nasze pieniądze idą w przysłowiowe "błoto"
  .&n Data: 13 sierpień 2017, 10:56
A woda bród że pić się nie da!!!!
GOSC Data: 13 sierpień 2017, 14:04
krzynowloga  mala tez kwitla za poprzedniej władzy :) a teraz nawet woda smierdzi :(


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.