Wtorek, 17 lipiec 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Festyn rodzinny w miejscowości Drążdżewo Nowe (ZDJĘCIA)
(12 sierpień 2017)
Rozmiar tekstu: A A A

W sobotę, 5 sierpnia w miejscowości Drążdżewo Nowe odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez Kółko Rolnicze POSILENIE. Jest to nowe stowarzyszenie, którego członkami są mieszkańcy wsi.

ZOBACZ ZDJĘCIA


Była to druga i zarazem ostatnia w tym roku impreza współfinansowana przez Lokalną Grupę Doradczą „Kurpsie Razem” z Myszyńca, która odbyła się w ramach projektu „Aktywizacja i integracja juniorów i seniorów wsi Drążdżewo Nowe”.

W zabawie wzięło udział około 400 osób. Uczestnicy festynu za darmo mieli do dyspozycji foto-budkę, kule na wodzie oraz dmuchaną zjeżdżalnię. Na początku imprezy przywitał wszystkich Krzysztof Stancel, wójt gminy Jednorożec i wręczył nagrody dla wędkarzy biorących udział w zawodach zorganizowanych przez PZW Przasnysz, które odbyły się nad stawem pana Janusza Mizerek.

Organizowano liczne konkursy z nagrodami, a także rozdawano gadżety. Dodatkowo każdy uczestnik festynu mógł zmierzyć sobie ciśnienie tętnicze oraz tlenek węgla w wydychanym powietrzu

---------------------------------------------------------------------------
Prosimy o nie kopiowanie artykułów z eprzasnysz.pl na inne strony.
ePrzasnysz.pl - najwięcej informacji z regionu!
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.