Sobota, 23 czerwiec 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
NIELEGALNE WYROBY TYTONIOWE W CHORZELACH
(11 sierpień 2017)
Rozmiar tekstu: A A A

Policjanci z Komisariatu Policji w Chorzelach zatrzymali dwie osoby, które posiadały wyroby tytoniowe i spirytusowe bez polskich znaków akcyzy. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli towar o wartości około 50 tys. złotych.


Wczoraj ( 10 sierpnia br.) w Chorzelach, pow. przasnyski policjanci zatrzymali obywatela Polski w wieku 38 oraz  obywatelkę Ukrainy w wieku 56 lat, którzy są podejrzani o posiadanie i handel nielegalnymi wyrobami tytoniowymi oraz spirytusowymi.

W trakcie kontroli drogowej osób poruszających sie fordem wraz z  przyczepką samochodową policjanci ujawnili ponad 68 tyś. szt. papierosów, około 3 kg. krajanki tytoniowej oraz około 6 l. alkoholu bez polskich znaków akcyzy o łącznej wartości blisko 50 tyś. złotych. Natomiast uszczuplenie Skarbu Państwa wyniku działania sprawców wyceniono na kwotę około ponad 82 tys. złotych.  

W najbliższym czasie zatrzymane osoby odpowiedzą za przestępstwo karno-skarbowe, a grozi im wysoka grzywna oraz do 3 lat więzienia.---------------------------------------------------------------------------
Prosimy o nie kopiowanie artykułów z eprzasnysz.pl na inne strony.
ePrzasnysz.pl - najwięcej informacji z regionu!
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
? Data: 11 sierpień 2017, 20:07
W Prza od wielu lat są papieros w pewnych miejscach (małe rondo,kośiół,wylot Bartniki czy na Klewki i nie wierzę,że Polyyyycjanty o tym nie wiedzą.Albo sami towar w handel dostarczają.
milijon Data: 12 sierpień 2017, 22:03
żyjemy nadal w głębokiej komunie, bo gdyby państwo miało konkurencję, to musiałoby obniżyć stawki podatków, by być konkurencyjne. A co państwo daje obywatelom za monopol? NIC! Słuzba zdrowia w rozsypce, obywatel musi płacić, szkolnictwo w rozsypce, obywatel by wykształcić dzieci musi bulić, obronność w rozsypce, obywatel w razie konfliktu zbrojnego zostanie zmobilizowany, ale gdzie jest wojsko, utrzymywane w przywilejach płacowych i emerytalnych?


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.