Niedziela, 22 październik 2017
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Wakacyjne spotkania nie tylko z muzyką sakralną w Czernicach Borowych - zaproszenie
(10 sierpień 2017)
Rozmiar tekstu: A A A

Zapraszamy na 5 edycję Wakacyjnych spotkań nie tylko z muzyką sakralną. W niedzielę 13 sierpnia podczas Mszy Świętej o godzinie 15:00 gościem Parafii pw. Świętego Stanisława Biskupa Męczennika w Czernicach Borowych będzie Pani Agnieszka Grabowska (śpiew) i Pan Rafał Witkowski (organy).

Agnieszka Grabowska (sopran)

Studentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi w klasie dr. Patrycji Krzeszowskiej- Kubit. Wcześniej uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie w klasie prof. Tadeusza Cieślaka. Ma za sobą udział w wielu konkursach wokalnych takich jak np.: VI Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Zdzisława Skwary w Mławie- finał z Orkiestrą Filharmonii Warmińsko- Mazurskiej w Olsztynie oraz III nagroda, XIII Festiwal Zespołów Kameralnych ,,O Warmio Moja Miła’’ im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie– brązowy dyplom, 22 Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Mikulasa Schneidera – Trnavsky’ego- finalistka pierwszej kategorii. Brała również udział w wielu kursach i warsztatach takich jak: VIII Kurs Wokalny w PSM I i II stopnia w Mławie prowadzonym przez dr. hab. Tadeusza Pszonkę (2013 r.), IX Sudeckim Festiwalu Muzycznym wraz z Warsztatami Wokalnymi w Szczawnie- Zdroju (2014 r.), XXXII Zimowym Kursie Wokalnym Duszniki Zdrój (2014 r.) – dyplom z wyróżnieniem, Internationalen Meisterkurs Musikakademie Rheinsberg (2014r.) Uczestniczyła również w Makroregionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Śpiewu Solowego Szkół Muzycznych II stopnia w Olsztynie pod patrontem Centrum Edukacji Artystycznej. Brała udział w Operze Komicznej pt.,, Gęś z Kairu”  wystawianej w 2013r. w PSM w Mławie wcielając się w postać Celidory córki Don Pippo uwięzionej w wieży. W 2015r. zadebiutowała na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi jako gryzetka od Maxima w operetce ,, Wesoła Wdówka” Franciszka Lehara. Posiada bogaty repertuar od operetki aż po pieśni, arie operowe m. in. Mozartowskie arie z opery ,,Wesele Figara”, ,,Cosi fan tutte,  ,,Uprowadzenie z seraju”, ,,Dyrektor teatru”, ,,Don Giovanni” i wiele innych.

Rafał Witkowski (akompaniament)

Absolwent Salezjańskiego Liceum Muzycznego w Lutomiersku. Studiował Dyrygenturę Chóralną w Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz Organy w Akademii Muzycznej w Łodzi. Jest finalistą I Międzynarodowego Konkursu Organowego w Łodzi. Obecnie jest organistą w parafii Świętego Wojciecha w Przasnyszu.


---------------------------------------------------------------------------
Prosimy o nie kopiowanie artykułów z eprzasnysz.pl na inne strony.
ePrzasnysz.pl - najwięcej informacji z regionu!
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
Data: 12 sierpień 2017, 12:53
Zapowiada się na prawdę niesamowity koncert! Wspaniałe zaplecze artystyczne i to w takiej niepozornej miejscowości. Pozdrawiam!
Data: 12 sierpień 2017, 22:07
Nie umniejszając nikomu, ale "w takiej niepozornej miejscowości" występował Konstanty Andrzej Kulka z kwartetem Prima Vista z muzyką Antonio Vivaldiego.
mieszkanka Data: 13 sierpień 2017, 18:33
Piękny koncert. Solistka wspaniała, Czekamy na więcej takich koncertów z udziałem Pani Agnieszki.
bożena Data: 13 sierpień 2017, 19:04
Wspaniały występ. Agnieszko czekamy w Przasnyszu na Twój koncert.


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.04 s.