Niedziela, 22 kwiecień 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Wakacyjne Warsztaty w "Stajni Księstwo"
Źródło : @, (17 lipiec 2017)
Rozmiar tekstu: A A A

W pierwszych dniach lipca dzieci z Przasnysza i okolic miały możliwość przeżycia niezwykłej przygody „W krainie Słowian”. Pod takim właśnie hasłem odbywają się tegoroczne warsztaty organizowane przez Stajnię Księstwo.

ZOBACZ ZDJĘCIA


Podczas warsztatów dzieci uczą się jazdy konnej i doskonalą swój warsztat. Mają okazję poznać życie stajni i jej mieszkańców. Oprócz jazdy konnej, uczestnicy poznają historię i kulturę Słowian. Warsztatowicze uczestniczą również w zajęciach plastycznych, tanecznych, sportowych oraz kulinarnych. W bogatym programie warsztatów znalazło się min. nauka haftu, plecenia bransoletek, robienie koszyków z papierowej wikliny, lepienie z gliny czy przygotowywanie tradycyjnych starosłowiańskich potraw tj. podpłomyki.

Podczas tygodniowego turnusu dzieci wyruszają wraz z opiekunami na wycieczkę do Grodziska Zielona Góra w Grudusku. Tam zwiedzają osadę i poznają codzienne zajęcia ludzi żyjących tam w czasach jego świetności, przebrani w stroje słowiańskie.

Codziennie uczestnicy warsztatów doskonalą swoje umiejętności jeździeckie aby jak najlepiej wypaść na pokazie dla rodziców podsumowującym całe warsztaty. Zajęcia kończą się wspólnym ogniskiem dla dzieci i ich rodzin.

W czasie warsztatów  każdy podopieczny ma zapewnione dwa posiłki w tym obiad i podwieczorek, napoje ciepłe i zimne, opiekę wykwalifikowanych instruktorów oraz ubezpieczenie NNW.

Kolejne Turnusy odbędą się w dniach :
• 24-28 lipca
• 31 lipca – 4 sierpnia
• 21 – 25 sierpnia  

Jeśli chcielibyście zapisać swoje pociechy to zapraszamy do kontaktu:
FB: www.facebook.com/stajniaksiestwo
email: stajniaksiestwo@gmail.com
Weronika Piotrowska
661 557 547

skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.