Wtorek, 24 kwiecień 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Nasz news: CZADOMAN - gwiazda wieczoru (ZDJĘCIA)
(19 czerwiec 2017)
Rozmiar tekstu: A A A

Niezrównaną i wyczekiwaną przez przasnyszan gwiazdą wieczoru w pierwszym Dniu Dni Przasnysza i Ziemi Przasnyskiej był pochodzący z Opalewa w województwie lubuskim muzyk, który w 2013 roku zadebiutował na polskiej scenie jako CZADOMAN.  

ZOBACZ ZDJĘCIA


Jego  pseudonim artystyczny nawiązuje do superbohaterów, takich jak Superman, czy też Spiderman. Jego najbardziej znane utwory to „Ruda tańczy jak szalona” oraz „Chodź na kolana”, które można było usłyszeć podczas sobotniego koncertu. Na spotkanie z gwiazdą przybył kilku tysięczny tłum. CZADOMAN w trakcie śpiewania piosenek rzucał dla swoich fanów koszulki. Można stwierdzić, iż jego wielbiciele walczyli jak lwy o skrawek swojego idola. Postanowił także do nich zejść i podać rękę. Był to miły ukłon do mieszkańców miasta, którzy przybyli na stadion miejski.

Na zakończenie spotkania z gwiazdorem na scenie pojawił się Krzysztof Bieńkowski, kierownik delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego wraz z Waldemarem Trochimiukiem, burmistrzem miasta Przasnysza aby podziękować za koncert i wspólną zabawę.
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
Data: 19 czerwiec 2017, 17:35
Nadęty buc, który nie chciał nawet bisu zagrać "bo akustyk skończył już pracę". Jaka gwiazda taki poziom, niestety.
Data: 20 czerwiec 2017, 14:52
"gwiazda" ????????????? ha ha ha


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.