Wtorek, 19 czerwiec 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Nasz news: Lanberry na przasnyskiej scenie (ZDJĘCIA)
(19 czerwiec 2017)
Rozmiar tekstu: A A A

Podczas 1. Dnia Dni Przasnysza na scenie pojawił się zespół Lanberry. Artystka, Małgorzata Uściłowska, zwana przez media następczynią SARSY, także w Przasnyszu udowodniła, że ma niesamowity talent i zasługuje na miano jednej z najpopularniejszych artystek w naszym kraju.

ZOBACZ ZDJĘCIA


Przasnyszanie pod wpływem jej muzyki zaczęli licznie podchodzić pod oblicze sceny, aby tam delektować się głosem wokalistki. Tę młodą piosenkarkę kojarzy się z występami w „X Factorze” i „The Voice of Poland”, została także okrzyknięta jedną z najbardziej obiecujących polskich artystek 2016 roku, i nic dziwnego, gdyż Ona wie jak użyć swojego głosu i jak bawić się jego barwą.

Dzięki Waldemarowi Trochimiukowi oraz publiczności zdecydowała się na zagranie bisów. Był to niepowtarzalny występ młodej wyszkowianki.
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.