Wtorek, 19 czerwiec 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Nasz news: 1. Dzień Dni Przasnysza i Ziemi Przasnyskiej 2017 (ZDJĘCIA)
(18 czerwiec 2017)
Rozmiar tekstu: A A A

Za nami pierwszy Dzień Dni Przasnysza i Ziemi Przasnyskiej. W sobotę już od godziny siedemnastej na teren Stadionu Miejskiego przybywali przasnyszanie. Wśród atrakcji tam czekających były różnego typu dmuchańce dla dzieci, Lunapark, bar serwowany przez jednego ze sponsorów, czyli Kasztelan, a także wiele atrakcyjnych stanowisk.

ZOBACZ ZDJĘCIA


Obywateli miasta przywitał Waldemar Trochimiuk, burmistrz miasta Przasnysza wraz z Zenonem Szczepankowskim, starostą przasnyskim oraz Piotrem Jeronimem, przewodniczącym Rady Miasta, a także z całą załogą radnych i przedstawicielami Młodzieżowej Rady Miasta.
W trakcie trwania imprezy burmistrz miasta nagrodził zawodników LKS GROM, który rozsławiają miasto na terenie Europy oraz całego świata. Na tej scenie pojawiali się także mieszkańcy miasta i powiatu biorący udział w różnych konkursach z nagrodami.

Dla zgromadzonych wystąpił zespół E-MAIL, Lanberry oraz Łukash. Natomiast w pobliżu sceny rozgrywało się niesamowite przedstawienie, czyli pokaz tańca z ogniem. Tak gorącą atmosferę swoim występem podgrzał CZADOMAN - sobotnia gwiazda wieczoru. Najbardziej wytrwali bawili się dalej na dyskotece w wykonaniu Zespołu Muzycznego Trinix.


Był to ekscytujący dzień i noc pełna wrażeń, uśmiechu, a przede wszystkim dobrej zabawy.
Działo się to za sprawą Urzędu Miasta Przasnysz, OSIR w Przasnyszu, a także Miejskiego Domu Kultury oraz firmy Palazzi i sponsorów.
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
BBS Data: 19 czerwiec 2017, 06:11
Wspaniale było. Dzięki za dobra imprezę.
dezaproata Data: 19 czerwiec 2017, 12:38
Nie dali spać. Pijani chuligani na mieście. Komu potrzebna taa kultura?


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.