Poniedziałek, 21 maj 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Nasz news: „Majowy Nordic Walking” w Przejmach (ZDJĘCIA)
(19 maj 2017)
Rozmiar tekstu: A A A

W niedzielne południe, 14 maja chętni mieszkańcy z powiatu przasnyskiego wzięli udział w imprezie plenerowej pod nazwą „Majowy Nordic Walking”, która została zorganizowana po raz kolejny przez Nadleśnictwo Przasnysz przy udziale Komendy Powiatowej Policji Przasnysz.

ZOBACZ ZDJĘCIA


W sportowej niedzieli na świeżym powietrzu, wśród drzew lasów w Przejmach, mogły uczestniczyć wszystkie osoby, które już wcześniej spróbowały chodzenia z kijami, a także każdy, kto chciał się tego nauczyć.

Spotkanie rozpoczęło się od powitania uczestników i krótkiej prelekcji przasnyskich policjantek w osobach Ewy Nowak i Ewy Śniadowskiej na temat Bezpieczeństwa pieszych w ruchu drogowym „B jak bezpieczny i N jak Niechroniony”.

Po krótkiej rozmowie o bezpieczeństwie głos zabrali instruktorzy, którzy zabrali wszystkich na rozgrzewkę, a także instruktaż chodzenia z kijami. Trasa liczyła około dwóch kilometrów, zaś dla wytrwałych mogła się wydłużyć do 5 lub 10 kilometrów. Każda z tras była zaopatrzona w barwne tablice, dostarczające informacji na temat odwiedzanego fragmentu lasu. Ładna pogoda oraz dobry humor uczestników, sprawiło że przemarsz upłynął bardzo szybko.

Na zakończenie imprezy czekała na uczestników grochówka, ognisko, a także różne gry, zabawy oraz konkursy.
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.