Wtorek, 19 czerwiec 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
SPOTKANIE WOLONTARIUSZY ŚWIATŁA 2017
Źródło : MOPS Przasnysz, (17 maj 2017)
Rozmiar tekstu: A A A

Tegoroczny Festiwal Fabryka Światła przewidywany jest w dniach 2-3 września 2017. Do właściwego jego przygotowania i przebiegu potrzebna jest, jak co roku, rzesza wolontariuszy. W bieżącym roku zgłosiło się ponad czterdziestu ochotników do pomocy przed i w trakcie Festiwalu. Nie wszyscy mogli uczestniczyć w pierwszym, roboczym spotkaniu, które odbyło się 12 maja, o godzinie 13.00, z różnych powodów; studia dzienne, praca zawodowa, przyczyny osobiste. Najliczniejsza grupa, uczniów trzecich klas Publicznego Gimnazjum, przybyła pod opieką pani Lidii Żbikowskiej – Jeronim.

Przybyłych wolontariuszy powitała koordynator wolontariatu w MOPS, pani Anna Juklaniuk, która wręczyła regulaminy pracy, kwestionariusze dla wolontariusza, zebrała dane kontaktowe oraz krótko nakreśliła ogólne zadania wolontariuszy w trakcie Festiwalu.

             Spotkanie prowadziła pani Milena Stryjewska – przedstawiciel Mazowieckiego Instytutu Kultury w Warszawie. Dotyczyło roli i udziału wolontariuszy w tegorocznym wydarzeniu.

             W poprzednich latach wolontariusze otrzymywali do wykonania zadania, przydzielone im zgodnie z przygotowanym wcześniej przez MIK  harmonogramem. Tegoroczne oczekiwania organizatorów wobec wolontariuszy są inne. Wolontariusze mają aktywnie uczestniczyć w układaniu dla siebie działań, szczególnie w zakresie promocji, prowadzenia strony internetowej Festiwalu itp.. Oczywiście nadal niezbędna będzie ich pomoc przy bezpośredniej obsłudze imprez festiwalowych, jednak organizatorzy pragną, aby wolontariusze poprzez uczestnictwo w projektowaniu wydarzeń, bardziej utożsamiali się z tym cyklicznym przedsięwzięciem. Festiwal Fabryka Światła wpisał się już w harmonogram miejskich wydarzeń.

             Kolejne spotkanie wolontariuszy, tym razem z większą reprezentacją głównych organizatorów, tj. pracowników MIK zaplanowano na 25 maja na godzinę 13.00.
skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:
super Data: 18 maj 2017, 11:12
Wspaniała impreza. Dobrze, że Festiwal Fabryka Światła zagościł w Przasnyszu na stałe. Brawo WOLONTARIUSZE!!!!


ePrzasnysz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii internautów. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, obraźliwe, wulgarne, naruszające zasady współżycia społecznego albo naruszające prawa ePrzasnysz.pl lub innych podmiotów może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.