Czwartek, 20 lipiec 2017
Pogoda na dziś:
temp. 27 °C
temp. odcz. 28 °C
wiatr 10 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
 
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
SUKCES UCZNIÓW ZSP W PRZASNYSZU
Źródło : @, (16 maj 2017)
Rozmiar tekstu: A A A

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów wiedzy i umiejętności praktycznych organizowany w naszym kraju. Wydarzeniu patronuje Minister Edukacji Narodowej oraz Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Eliminacje okręgowe XLI edycji Olimpiady odbyły się 21 kwietnia 2017r. w Olsztynie na terenie kampusu Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego.

Uczestniczyło w nich 154 uczniów z 47 szkół, z których wyłoniona został 27 – osobowa grupa laureatów, którzy będą reprezentować swoje szkoły w zmaganiach na etapie centralnym.              



W rankingu szkół pierwsze miejsce zajął Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu, a statuetkę dla najlepszej szkoły wręczył Dariusz Wasiela – Dyrektor OT ARR w Olsztynie.

Indywidualnie nasi uczniowie uzyskali następujące wyniki:

BLOK: PRODUKCJA ROŚLINNA


  • Golanowski Konrad, kl. III TR (opiekun M. Łyszkowska) – 85 pkt.,            I miejsce
  • Matuszewski Jan, kl. III TR (opiekun M. Łyszkowska) – 65 pkt.,              XII miejsce

    BLOK: PRODUKCJA ZWIERZĘCA

  • Michalski Patryk kl. III TR (opiekun J. Śniadowska – Jelińska) – 71 pkt.,     XIII miejsce
  • Niestępski Damian, kl. III TR (opiekun J. Śniadowska – Jelińska) –                   68 pkt.,  XV miejsce

    BLOK: AGROBIZNES

  • Grabowski Michał kl. IV TE (opiekun D. Bątkowska) – 97 pkt.,   I miejsce

    BLOK: TECHNOLOGIA ŻYWNOŚCI

  • Szlaga Karolina kl. IV TŻ (opiekun T. Kacprzak) – 99 pkt.,    II miejsce
  • Borkowska Monika kl.  III TŻ (opiekun G. Sosnowska) – 91,5 pkt.,               IV miejsce

    BLOK: GASTRONOMIA

  • Szczepkowska Jolanta kl. IV TŻ (opiekun T. Kacprzak) – 96 pkt.,                VIII miejsce


    Konrad Golanowski, Michał Grabowski, Monika Borkowska oraz Karolina Szlaga zostali zakwalifikowani na centralne eliminacje Olimpiady, która odbędzie się w Zespole Szkół Rolniczych w Kijanach, w dniach 2 – 3 czerwca 2017r.

    Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów w osiąganiu celów wychowawczych i dydaktycznych.

    Tekst: Michał Mocek
  • skrót wiadomości
     
    Treść opinii:
    Autor:
    Kod z obrazka:


    Brak Waszych opinii do tego artykułu.
     
     
      strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

    ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.