Wtorek, 19 czerwiec 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 
Interwencje Straży Pożarnej od 04 do 09 stycznia 2017 r.
Źródło : KP PSP Przasnysz, (10 styczeń 2017)
Rozmiar tekstu: A A A

Przedstawiamy zdarzenia zgłoszone do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu. Przeczytaj co wydarzyło się w tym czasie.

04.01.2017 r. godz. 11.09
Pożar pomieszczenia magazynowego w sali bankietowej w Sierakowie gmina Przasnysz. W chwili przybycia straży pożarnej występowało duże zadymienie i paliło się w pomieszczeniu magazynowym na zapleczu. Strażacy odłączyli instalację elektryczną w obiekcie przy pomocy głównego wyłącznika prądu oraz w sprzęcie ochrony dróg oddechowych przystąpili do gaszenia pożaru. Pożar ugaszono. Następnie oddymili pomieszczenia przy pomocy wentylatora TEMPEST.
W wyniku pożaru zniszczeniu uległa zamrażarka oraz ściany w pomieszczeniu magazynowym.

04.01.2017 r. godz. 17.37
Wypadek drogowy w Stegnie gmina Jednorożec. Jedna osoba poszkodowana. W chwili przybycia straży pożarnej samochód osobowy leżał na dachu na środku jezdni. Wewnątrz znajdował się kierowca. Strażacy zabezpieczyli i oświetlili miejsce zdarzenia, wraz ze służbą medyczną wydobyli poszkodowanego na noszach typu deska, przez otwartą klapę bagażnika samochodu, kierowali ruchem drogowym (wyznaczono objazdy), usunęli pozostałości powypadkowe z jezdni. Poszkodowanego przewieziono do szpitala.
W wyniku wypadku całkowitemu zniszczeniu uległ samochód osobowy marki VW Bora.

04.01.2017 r. godz. 19.10
Zderzenie dwóch samochodów osobowych w Przasnyszu przy ul. Rolniczej. Jedna osoba poszkodowana przewieziona do szpitala. Działania straży pożarnej polegały na  zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia oraz kierowaniu ruchem drogowym.
W wyniku wypadku zniszczeniu uległa maska ze zderzakiem i lampą w Audi A4 oraz zderzak z lewym błotnikiem w Nissanie Micra.

05.01.2017 r. godz. 08.19
Zderzenie samochodu ciężarowego z osobowym w Mchowie gmina Przasnysz. W wypadku nikt nie ucierpiał. W chwili przyjazdu straży pożarnej pojazdy nie stwarzały zagrożenia dla ruchu drogowego. Działania ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia.
W wyniku zderzenia zniszczeniu uległ tył Fiata Seicento oraz atrapa maski samochodu ciężarowego DAF XF.

skrót wiadomości
 
Treść opinii:
Autor:
Kod z obrazka:


Brak Waszych opinii do tego artykułu.
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.01 s.