Sobota, 20 październik 2018
Pogoda na dziś:
temp. 11 °C
temp. odcz. 9 °C
wiatr 15 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Kampania Białych Serc w Rostkowie (19 październik 2018)

W poniedziałek, 15 października w Szkole Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki w Rostkowie odbyła się XIV Kampania Białych Serc. Akcja w tym roku odbyła się pod hasłem "100% DLA ŻYCIA".
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Pierwsze spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki - zaproszenie (19 październik 2018)

Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu serdecznie zaprasza młodzież powyżej 14 roku życia na pierwsze spotkanie wznowionego Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki
Tu nie tylko dyskutujemy, tu DZIAŁAMY
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Gala Medalowa z okazji Święta Edukacji Narodowej w Krzynowłodze Małej (19 październik 2018)

Szkoła Podstawowa w Krzynowłodze Małej miała w tym roku szczególne powody, aby radośnie świętować Dzień Edukacji Narodowej. W ostatnich miesiącach bowiem placówkę spotykały jedynie same dobre rzeczy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wypadek samochodu osobowego w Przasnyszu (19 październik 2018)

18 października bieżącego roku około godz. 18:35 doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego w miejscowości Przasnysz na ul. Królewieckiej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Jednorożec: Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca (19 październik 2018)

16 października obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca i z tej okazji co roku w połowie października organizowany jest rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób. Głównym celem tej akcji jest wspólne promowanie w całej Polsce nauki pierwszej pomocy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Konkurs plastyczny “Moje wędrówki po lesie ” Lasy Państwowe w 12 odsłonach (19 październik 2018)

Nadleśnictwo Przasnysz zaprasza wszystkich uczniów szkół podstawowych położonych na terenie Nadleśnictwa Przasnysz do udziału w konkursie plastycznym: “Moje wędrówki po lesie ” Lasy Państwowe w 12 odsłonach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz News: Lecą piłki za siatkę (18 październik 2018)

Stadion w Przasnyszu tętni życiem. Pędzą tu wszyscy, którzy są spragnieni sportowych emocji i dbają o swoją formę. Przychodzą też dzieciaki, bo wszystkie osiedla są obstawione tabliczkami z napisem „zakaz gry w piłkę”. Boisko jest otwarte dla wszystkich, są grupy zorganizowane i nieformalne, jedni trenują systematycznie, inni od czasu do czasu. Sportowy duch nie wszystkich jednak cieszy, sąsiedzi stadionu skarżą się na piłki przelatujące przez ogrodzenie i latarnie, które rozświetlają im wieczory.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Pracownia batiku MAMUT podbili serca mieszkańców Raszyna (18 październik 2018)

Artyści zrzeszeni w Pracowni batiku MAMUT podbili serca mieszkańców Raszyna. Wernisaż ich prac odbył się 14 października w Galerii Q działającej w Centrum Kultury Raszyn, tuż przed benefisem Andrzeja Poniedzielskiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Radny Krzysztof Bieńkowski krytykuje starostwo za wydanie 17 milionów na kryte lodowisko zamiast basenu i to tuż przed wyborami (18 październik 2018)
Radny powiatowy Krzysztof Bieńkowski skrytykował decyzję o przeznaczeniu aż 17 milionów złotych z budżetu powiatu na budowę krytego lodowiska, którego nie oczekiwali mieszkańcy. Zdaniem radnego wystarczyło połączyć siły z miastem Przasnysz, które chciało zbudować kompleks basen+lodowisko za 25 milionów złotych. Film pojawił się w sieci tydzień temu, a dziś rozstrzyga się sprawa przetargu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (25)Trwają specjalistyczne szkolenia Terytorialsów (ZDJĘCIA) (17 październik 2018)

Żołnierze 5. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej weszli w drugi etap cyklu szkolenia Terytorialsów, czyli szkolenie specjalistyczne. Podczas szkoleń rotacyjnych odbywających się w weekendy Terytorialsi szkolą się w 15 specjalnościach. Powstały grupy szkolące dowódców, strzelców wyborowych, saperów, medyków, radiotelefonistów czy snajperów.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Otwarte zawody Spinningowe na Zakończenie Sezonu -zaproszenie (17 październik 2018)

Koło PZW nr 70 w Przasnyszu zaprasza na otwarte zawody Spinningowe na Zakończenie Sezonu, które odbędą się 28.10.2018 r.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Bal Wszystkich Świętych - zaproszenie (17 październik 2018)

W imieniu organizatorów zapraszamy na Bal Wszystkich Świętych. Spotykamy się 30 października na Różańcu dla dzieci w kościele farnym. Pobłyskującym kolorowymi światełkami korowodem udamy się pod pomnik św. Stanisława Kostki, a następnie ze śpiewem na ustach przejdziemy do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu, gdzie będzie czekała na nas świetna zabawa z Dreams Squad ! Oczywiście, jak co roku, odbędzie się konkurs na najlepszy kostium świętego oraz na najsmaczniejsze danie z dyni! Zachęcamy do przygotowania niepowtarzalnych kostiumów oraz pysznych potraw, które zawalczą o tytuł "Niebiańskiego Smaku". Dla najlepszych zostały przewidziane nagrody
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)III sezon Grand Prix Jednorożca w Badmintonie - zaproszenie (17 październik 2018)

Jednorożecki Klub Badmintona "BadKurp" zaprasza 1. turniej otwierający z kolejny sezon Grand Prix Jednorożca w Badmintonie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Informacja o służbie przygotowawczej w wojsku (17 październik 2018)

Przedstawiciele Sił Zbrojnych RP zapraszają wszystkich zainteresowanych na spotkania informacyjne w sprawie uczestnictwa w słubie przygotowawczej w wojsku polskim. Spotkania takie odbędą się w dniach 24 i 25 października na terenie Przasnysza.

Szczegóły na poniższym plakacie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Karbonowe ramy będą produkowane w Przasnyszu (16 październik 2018)

O tym, że rower jest coraz popularniejszym środkiem transportu, nie trzeba nikogo przekonywać. Coraz więcej osób uprawia również kolarstwo, szuka najlepszych dla siebie rozwiązań i śledzi nowości sprzętowe. Rynek rowerowy jest dziś równie wymagający i innowacyjny, jak motoryzacyjny. Bycie na szczycie oznacza konieczność ciągłych inwestycji.
Bez nich spółka Kross z Przasnysza nie wyrosłaby na jednego z najbardziej liczących się producentów rowerów w Europie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)"Doktor Żywago" w Filharmonii Podlaskiej - relacja MBP (16 październik 2018)

13 października 2018 r. ponownie Miejska Biblioteka Publiczna odwiedziła ze swoimi czytelnikami Filharmonię Podlaską. Tym razem był to wyjazd na spektakl pt."Doktor Żywago" według dzieła Borysa Pasternaka - epickiej opowieści o miłości niemożliwej z historią Sowieckiej Rosji w tle.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Muzeum Historyczne prosi o udostępnienie pamiątek (16 październik 2018)

W związku z przygotowywaną wystawą z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę - Muzeum Historyczne w Przasnyszu prosi o udostępnianie pamiątek związanych z procesem odzyskiwania i utrwalania przez Polskę niepodległości w latach 1914-1921.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Złoty jubileusz w Krzynowłodze Małej (ZDJĘCIA) (16 październik 2018)

Czar wspomnień, łzy wzruszenia, radość z przeżywanych wspólnych chwil – zapewne to musieli odczuwać jubilaci z całej gminy Krzynowłoga Mała, którzy w sobotę, 13 października, stawili się na swoje Złote Gody. W tym roku 50-lecie pożycia małżeńskiego mogły świętować aż 22 pary.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Robert Olsztyn - Prezes Volteno nagrodzony za inicjatywy gospodarcze w latach 2013-2018 (15 październik 2018)

Robert Olsztyn - Prezes Volteno otrzymał w dniu dzisiejszym z rąk byłego Prezydenta Bronisława Komorowskiego oraz Prezesa KIGE nagrodę za inicjatywy gospodarcze w latach 2013-2018, to ogromne wyróżnienie i podsumowanie ostatnich 5 lat działalności handlowej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Z ostatniej chwili: Interwencja Straży Pożarnej w Żabce (15 październik 2018)

fot. eprzasnysz.pl
W dniu dzisiejszym, 15 października 2018 r., ok. godziny 16.00 słuzby ratownicze zostały wezwane do sklepu Żabka przy ul. Żwirki i Wigury w Przasnyszu.
Powodem wezwania były kłęby dymu wydobywające się z zaplecza sklepu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)


[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.08 s.