Piątek, 27 kwiecień 2018
Pogoda na dziś:
temp. °C
temp. odcz. °C
wiatr km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Zaproszenie na promocję Tomiku Poezji Krystyny Milczarek (26 kwiecień 2018)

Grupa Historyczno-Literacka STYL, Miejski Dom Kultury oraz Miasto Przasnysz zapraszają na promocję Tomiku Poezji Krystyny Milczarek
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)"Przyszedł mężczyzna do kobiety" - zaproszenie na spektakl (26 kwiecień 2018)

Ośrodek Upowszechniania Kultury w Chorzelach zaprasza na spektakl teatralny pt. Przyszedł mężczyzna do kobiety, który odbędzie się 11.05.2018r. o godz. 18:00 na auli przy krytej pływalni w Chorzelach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Konkurs "Ławka Niepodległości" (26 kwiecień 2018)

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu Ławki Niepodległości – ławki pomnikowej łączącej uniwersalny przekaz uczczenia 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz upamiętniającej tradycję, sławę i chwałę oręża polskiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)"Malowniczo o gminie Jednorożec" - konkurs (26 kwiecień 2018)

Gminna Biblioteka Publiczna w Jednorożcu zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Jednorożec do udziału w konkursie plastycznym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Mistrzostwa Powiatu w pływaniu - wyniki (26 kwiecień 2018)

fot. SP nr 1
24 kwietnia na basenie w Chorzelach odbyły sie powiatowe zawody na szczeblu powiatowym w pływaniu indywidualnym i drużynowym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Potrzebna pomoc dla małej Gabrysi (25 kwiecień 2018)

Byli mieszkańcy Powiatu Makowskiego z Gminy Płoniawy Bramura potrzebują pomocy - Ich córeczka Gabrysia urodziła sie z wadą serca, potrzebują zebrać 250.000,00 zł na skomplikowaną operację we Włoszech.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Północne Mazowsze na trasie akcji „Polska Jest Jedna” (25 kwiecień 2018)

W sobotę 21 kwietnia miałem okazję towarzyszyć Ministrowi Maciejowi Wąsikowi w otwartych spotkaniach z mieszkańcami Mazowsza w ramach programu „Polska Jest Jedna”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Niecodzienne spotkanie Seniorek z kosmetyczką (25 kwiecień 2018)

"Naturalna pielęgnacja cery dojrzałej" pod takim hasłem odbyły się kolejne działania animacyjne w Centrum Animacji i Wsparcia dla Społeczności Lokalnej, podczas których Seniorki uczyły się jak dbać o cerę dojrzałą.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Weronika Kiersikowska wicemistrzynią Polski w trójboju (25 kwiecień 2018)

Fot. LKS GROM
Dziewczyna z Przasnysza - Weronika Kiersikowska, zdobyła rekord Polski w przysiadzie i wywalczyła wicemistrzostwo Polski w trójboju!
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Po relikwie św. Wojciecha do Gniezna (25 kwiecień 2018)

23 kwietnia delegacja parafian z parafii św. Wojciecha na czele z ks. Proboszczem udała się do Gniezna gdzie otrzymała z rąk Prymasa Polski - ks. abpa Wojciecha Polaka relikwie św. Wojciecha.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Przasnyska Liga Piłki Nożnej - zaproszenie (25 kwiecień 2018)

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w Przasnyskiej Lidze Piłki Nożnej
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa zagrają w Przasnyszu - zaproszenie (25 kwiecień 2018)

Najpopularniejszy polski wykonawca bluesa – Sławek Wierzcholski i stworzona przez niego Nocna Zmiana Bluesa w ciągu 35 lat nieprzerwanej działalności osiągnęli sukcesy, którymi można by obdzielić znacznie większe grono artystów!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Kabaret Polefka w przasnyskim MDKu - zaproszenie (24 kwiecień 2018)

Zapraszamy w sobotę 28.04.2018 r o godz. 18.00, na występ Kabaretu Polefka w którym występuje mieszkaniec powiatu przasnyskiego, aktor Arkadiusz Smoleński, absolwent przasnyskiego LO. Bilety można zakupić w cenie 30 zł w sekretariacie MDK w godz.8,00 do 15.30.

+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Kolejna Debata Oksfordzka w murach przasnyskiego Liceum (24 kwiecień 2018)

Po raz kolejny uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Przasnyszu wzięli udział w debacie oksfordzkiej. W tym  roku  dyskusja  dotyczyła niełatwego, ale wciąż aktualnego tematu, jakim są spory światopoglądowe. Uczniowie mogli wypowiedzieć się m.in. na temat aborcji i jej uregulowań prawnych czy zasadności kary śmierci.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Spotkanie z pielęgniarką w Czernicach Borowych (24 kwiecień 2018)

W dniu 17 kwietnia 2018 r. odwiedziła Szkołę Podstawową im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych pani Anna Wójcik, która wykonuje trudny, ale bardzo potrzebny zawód pielęgniarki. Przybyła na zaproszenie przedszkolaków (jest mamą jednego z nich), aby zapoznać naszych wychowanków ze swoją pracą oraz porozmawiać na tematy dotyczące zdrowego trybu życia oraz higieny.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Książka żyje...Naprawdę! - wycieczka uczniów SP Nr 1 (24 kwiecień 2018)

Ciąg dalszy naszych baśniowych spotkań. W piątek 20 kwietnia Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu gościła uczniów kl. II b ze Szkoły Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Anna Błaszczak z Krasnego finalistką konkursów z języka polskiego i wiedzy o społeczeństwie (23 kwiecień 2018)

Anna Błaszczak, uczennica kl. III b oddziału gimnazjalnego w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Krasnem, została finalistką konkursów z języka polskiego i wiedzy o społeczeństwie organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Warszawie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Weterani i poszkodowani w misjach w 2. ORel (23 kwiecień 2018)

W dniu 20 kwietnia 2018 roku do 2. Ośrodka Radioelektronicznego przybyła delegacja ze Stowarzyszenia Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju. Weterani zwiedzili Salę Tradycji Ośrodka. Kustosz – mgr Wiesław Bartkowicz przedstawił historię i tradycję Przasnyskiej Jednostki Wojskowej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)V Bieg ku Świętości dla Niepodległej w 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości w Chorzelach (23 kwiecień 2018)

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Chorzelach serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Chorzele do udziału w V BIEGU KU ŚWIĘTOŚCI DLA NIEPODLEGŁEJ W 100-LECIE ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI, który odbędzie się 12 maja 2018r. (sobota) godz. 1000 na Stadionie Miejskim w Chorzelach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Klub Filmowy zaprasza (22 kwiecień 2018)

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Filmowego ALE NAKRĘCONE.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.08 s.