Sobota, 25 listopad 2017
Pogoda na dziś:
temp. 0 °C
temp. odcz. 0 °C
wiatr 20 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Szkolny Klub Filmowy z wizytą na planie... (24 listopad 2017)

22 listopada 2017r. wybraliśmy się do Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie na interaktywną wystawę "Plan Filmowy"
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Strażacy z Pucharem Dowódcy 2.ORel (24 listopad 2017)

Fot.: J. Łazarski
W dniu 18.11.2017 r. na hali sportowej Zespołu Medycznych Szkół Policealnych w Przasnyszu odbył się II Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Dowódcy 2.ORel.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)„Drewniany talerz” zachwycił publiczność (24 listopad 2017)

W środowy wieczór, 22 listopada mieszkańcy Przasnysza mieli niezwykła okazję obejrzeć sztukę teatralną w wykonaniu aktorów Teatru Trzech Pokoleń. Sztuka nosiła nazwę „Drewniany talerz” według Edmunda Morrisa, ale oczywiście adaptacji scenicznej i reżyserii Bożenny Beaty Parzuchowskiej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)BO KRĘCI ICH BEZPIECZEŃSTWO (24 listopad 2017)

Przasnyscy policjanci, strażacy i ratownicy medyczni, przez cały 2017 rok, realizowali działania w ramach kampanii Ministra Spraw Wewnętrznych "Kręci mnie bezpieczeństwo".
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Chorzele: Szkoła w Pościeniu Wsi zarażona naukowym BAKCYLEM (24 listopad 2017)

W tym roku szkolnym Szkoła Podstawowa w Pościeniu Wsi realizuje nie tylko program Talentowisko w Banku Spółdzielczym w Chorzelach, ale również przyłączyła się do projektu BAKCYL.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)IV Przegląd Pieśni Patriotycznej w Bogatem (ZDJĘCIA) (23 listopad 2017)

Po raz kolejny mieszkańcy gminy Przasnysz mogli rozkoszować się wspaniałymi dźwiękami i pieśniami, które rozbrzmiewały podczas  Przeglądu Pieśni Patriotycznej, który jest corocznie organizowany w okolicach Dnia Niepodległości.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)MotoMikołaje na przasnyskim Rynku - zaproszenie (23 listopad 2017)

Warsztaty bożonarodzeniowe, taneczne animacje, przejażdżki quadami, występ zespołu Chojnacki-Band - to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych na imprezę pn. MotoMikołaje. Już 3 grudnia, start godz. 14.00. Zapraszamy!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Sukces zawodników "BadKurp" w Turnieju YONEX SPEKTRUM SPORTU CUP (23 listopad 2017)

Turniej YONEX SPEKTRUM SPORTU CUP, który odbył się w dn. 18.11.2017 r. Legionowie to 9 godz. rywalizacji (od 11:00 do 20:00).
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dzieci dzieciom. Maskotki dla małych pacjentów. (23 listopad 2017)

Już po raz trzeci Fundacja "Mam Marzenie" przy okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia, który przypada 25 listopada, organizuje zbiórkę nowych pluszowych maskotek, gier, zabawek oraz materiałów plastycznych dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych w całym kraju.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Monitoring w dwóch etapach. (23 listopad 2017)

W celu zapewnienia przejrzystości finansowego rozliczenia inwestycji zakres robót dotyczący miejskiego monitoringu został podzielony na dwa odrębne zadania (ale w obrębie tego samego zamówienia).
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Jednorożec: Bezpłatne badania Mammograficzne (23 listopad 2017)

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne badanie Mammograficzne
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)"Nakręceni na historie"- podsumowanie projektu (22 listopad 2017)

W sali konferencyjnej Urzędu Miasta we wtorkowe popołudnie odbyło się podsumowanie całorocznego projektu biblioteki realizowanego od 1 lutego do 21 listopada w ramach Programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego ”Partnerstwo dla książki 2017”. Naszym głównym Partnerem w realizacji tego projektu była Fundacja SCALAM.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Szlachetna Paczka w Chorzelach już po raz trzeci! (22 listopad 2017)

W samo południe 18 listopada została opublikowana baza rodzin, które czekają na naszą pomoc.
Wystarczy wejść na stronę www.szlachetnapaczka.pl, i wybrać rodzinę, której możesz (i chcesz) pomóc.
Na stronie znajdują się historie rodzin oraz listy ich potrzeb. Każda z list została przygotowana przez wolontariusza SZLACHETNEJ PACZKI podczas spotkań z konkretną rodziną, są to więc prawdziwe, i często bardzo pilne, potrzeby.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)„DZIEŃ PATRONA SZKOŁY ZSP W PRZASNYSZU” (22 listopad 2017)

Narodowe Święto Niepodległości w Zespole Szkół Powiatowych w Przasnyszu wiąże się z uczczeniem pamięci patrona tej placówki – mjra Henryka Sucharskiego. Uroczystość odbyła się 10 listopada 2017r. na hali sportowej przy ul. Sadowej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)"Żywe lekcje historii" w Bogatem i Lesznie (22 listopad 2017)

W ramach zadania pn.: „Tradycje niepodległościowe – Bitwa Przasnyska” w szkołach podstawowych w Bogatem i Lesznie, odbyły się „żywe lekcje historii” z udziałem Grupy Rekonstrukcji Historycznej 14 Pułku Strzelców Syberyjskich z Przasnysza.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zasłużony dla Gminy Chorzele - zgłaszanie kandydatur (22 listopad 2017)

Zapraszamy mieszkańców Miasta i Gminy Chorzele do zgłaszania kandydatur, w celu przyznania wyróżnienia "Zasłużony dla Gminy Chorzele"
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Zbieraj KORKI DLA „BLACK DRAGONS” (22 listopad 2017)

Rada Samorządu Uczniowskiego Zespół Szkół Powiatowych w Przasnyszu zaprasza wszystkich do przyłączenia się do akcji zbierania nakrętek plastikowych, które pozwolą na zakup nowych wózków inwalidzkich do koszykówki dla klubu sportowego "Black Dragons".
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)BOGATE, BOGATE W HISTORIĘ (VIDEO) (21 listopad 2017)

W niedzielę, 19 listopada w gminie Przasnysz, w miejscowości Bogate zorganizowano piknik historyczny "Tradycje Niepodległościowe – Bitwa Przasnyska”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przasnyskie Targi Edukacji i Pracy - zaproszenie (21 listopad 2017)

Młodzieżowe Centrum Kariery zaprasza na Targi Edukacji i Pracy, które odbędą się 27 listopada (w godz. 10.00 - 13.00) w sali konferencyjnej Urzędu Miasta.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Sukcesy zawodników MUKS Taekwon-do ,,Gryf' Przasnysz (21 listopad 2017)

W zeszłym tygodniu Tomasz Gaczyński, zawodnik MUKS Taekwon-do ,,Gryf'' Przasnysz, w stołecznym klubie „Legia” wszedł w ringowe szranki z mocnym rywalem z Warszawy. Trudny pojedynek Tomasz opłacił mocno obitą nogą. Na szczęście przegrana nie działa na Tomka de-motywująco i jest już w treningu. Mamy następny plan i cel do realizacji.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.13 s.