Wtorek, 26 wrzesień 2017
Pogoda na dziś:
temp. 14 °C
temp. odcz. 12 °C
wiatr 17 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

SPOTKANIE Z DZIELNICOWYM w Czernicach Borowych (26 wrzesień 2017)

Bezpieczeństwo to jedno z najważniejszych zadań stawianych sobie przez Szkołę Podstawową im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych, dlatego też 22 września 2017 r. przedszkolaki z grup cztero i pięciolatków wzięły udział w spotkaniu z Panem Dzielnicowym Jackiem Karczewskim pracującym w Komendzie Policji w Krasnem. Spotkanie to miało na celu przybliżyć dzieciom zasady prawidłowego zachowania się na jezdni oraz w pobliżu niej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Mistrzostwa Przasnysza w tenisie ziemnym - GRA DEBLOWA - rozstrzygnięte (26 wrzesień 2017)

Kolejny wrześniowy weekend przyniósł nam kolejną porcję emocji na przasnyskich kortach. Po rozegraniu Mistrzostw Przasnysza w tenisie ziemnym oraz zwycięskim meczu ze Szczytnem tym razem do rywalizacji na ceglanej mączce stanęły pary deblowe.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Warsztaty collage-owo komiksowo (26 wrzesień 2017)

W poniedziałek 25 września uczniowie klasy 3f ze Szkoły Podstawowej nr 1 wzięli udział w warsztatach "Collage'owo komiksowo" zorganizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną. Spotkanie poprowadziła pani Agnieszka Żelewska - ilustratorka książek dla dzieci, podręczników szkolnych i czasopism.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Rozmowy o bezpieczeństwie w gminie Krzynowłoga Mała (26 wrzesień 2017)

Szkoła Podstawowa w Romanach-Seborach od dawna kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem dzieci. Dlatego tradycyjnie na początku nowego roku szkolnego do szkoły został zaproszony funkcjonariusz policji, by mógł wyjaśnić dzieciom najważniejsze zasady bezpieczeństwa.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)SP1: Koło przyrodnicze i geograficzne na wycieczce w Opinogórze (25 wrzesień 2017)

Koło przyrodnicze i koło geograficzne w ramach programu poznajemy osobliwości przyrodnicze i kulturowe najbliższego regionu wybrało się na wycieczkę do romantycznej Opinogóry i pozytywistycznej Gołotczyzny.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)MKS: Spotkanie organizacyjne rocznika 2012/2013 (25 wrzesień 2017)

W dniu 29 września (piątek) 2017 r. o godz. 18.00 na stadionie OSiR w Przasnyszu ul. Makowska 23, odbędzie się spotkanie organizacyjne rodziców i dzieci urodzonych w 2012 i 2013 roku chętnych do gry w MKS Przasnysz (sekcja piłki nożnej).
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nauczyciele z "Dwójki" i "Trójki" na szkoleniu. (25 wrzesień 2017)

W dniu 20.09.2017 r. grupa nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Podstawowej nr 3 uczestniczyła w warsztatach szkoleniowych przygotowujących do prowadzenia programu wychowawczo-profilaktycznego pod nazwą "Program Domowych Detektywów, czyli Jaś i Małgosia na tropie". Szkolenie zorganizowane przez Centrum Działań Profilaktycznych odbyło się w Naszej Szkole.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Biegnij dla Łucji w "Koronie Ziemi Przasnyskiej" (24 wrzesień 2017)

Ostatni bieg Korony Ziemi Przasnyskiej będzie poświęcony jednej z naszych niezwykłych uczestniczek – Łucji Jeznach. Łucja jest niesamowicie dzielną dziewczynką obdarzoną niewyobrażalną wytrwałością w dążeniu do celu. Etap ten kończy rywalizację w tej edycji i odbędzie się 1 października w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Finał akcji „Stop Czerwonym Światłom” (24 wrzesień 2017)

We wtorek 19.09.2017 r., w miejscowości Lipa, odbyło się ostatnie – dziesiąte wydarzenie organizowane przez fundację Przetarty Szlak. Tam odbył się finał akcji „Stop Czerwonym Światłom”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)XVII Diecezjalny Memoriał Szachowy im. św. Stanisława Kostki (23 wrzesień 2017)

Tradycyjnie w przeddzień Pielgrzymki Dzieci i Młodzieży do Przasnysza i Rostkowa Szkoła Podstawowa nr 2 im. H. Sienkiewicza w Przasnyszu gościła uczestników Diecezjalnego Memoriału Szachowego im. św. Stanisława Kostki. Wśród 41 szachistów znaleźli się uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z Ciechanowa, Gąbina, Karniewa, Pułtuska i Przasnysza.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Delegacja z przasnyskiej "Jedynki" na Międzynarodowej Konferencji Korczakowskiej (23 wrzesień 2017)

W odpowiedzi na zaproszenie Rzecznika Praw Dziecka RP, Marka Michalaka, delegacja nauczycieli, Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Przasnyszu, wzięła udział w III Międzynarodowym Kongresie Praw Dziecka i VII Międzynarodowej Konferencji Korczakowskiej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Chroń życie noś odblaski (23 wrzesień 2017)

Przasnyska policja przypomina o tym, że każdy pieszy, który porusza się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)"Jednorożec robi co może" triumfuje w Szczytnie (22 wrzesień 2017)

W niedzielę, 17 września, w Szczytnie odbył się I Bieg Świętego Stanisława Kostki, który zgromadził aż 124 zawodników. Wśród nich byli również reprezentanci powiatu przasnyskiego, a konkretnie drużyna "Jednorożec robi co może".
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)W poniedziałek działania "Prędkość" (22 wrzesień 2017)

W najbliższy poniedziałek tj. 25 września br. na terenie powiatu przasnyskiego zostaną przeprowadzone krajowe działanie pn. "Prędkość".
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)STOP WYPADKOM (22 wrzesień 2017)

W najbliższy weekend przasnyscy policjanci będą uczestniczyć w wojewódzkich działaniach ukierunkowanych na ujawnianie przypadków przekraczania dozwolonej prędkości , kierujących będących pod działaniem alkoholu lub podobnie działających środków oraz wykonujących niebezpieczne manewry stwarzające zagrożenia dla zdrowia i życia innych użytkowników dróg.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Podsumowanie działań „EDWARD” w Przasnyszu (ZDJĘCIA) (22 wrzesień 2017)

Wczoraj w godzinach 12:00 - 12:30 w Przasnyszu w rejonie przejścia dla pieszych przy ul. Szosa Ciechanowska zostały przeprowadzone działania profilaktyczne w związku z Europejskim Dniem Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Święto pieczonego ziemniaka z hipoterapią w tle (22 wrzesień 2017)

Jesienna aura nie odebrała im radości ze świętowania dnia pieczonego ziemniaka. Wczoraj Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Jestem" w Przasnyszu gościło w Stajni Księstwo, gdzie uroczystość połączyli z hipoterapią.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Apel KPP w Przasnyszu (22 wrzesień 2017)

Społeczny Komitet na rzecz Ufundowania Sztandaru dla Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu zaprasza wszystkie organizacje, instytucje i ludzi dobrej woli do współpracy, której efektem ma być wyposażenie przasnyskiej jednostki we własny sztandar.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Dzielnicowi z wyróżnieniem (ZDJĘCIA) (21 wrzesień 2017)

Jak już informowaliśmy wcześniej, we wrześniowych eliminacjach wojewódzkich X Edycji Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych,  asp. Paweł RYKOWSKI z KPP w Przasnyszu został "Dzielnicowym Roku". Oprócz niego jeszcze jeden funkcjonariusz osiągnął równie wysokie wyniki. W środę, 20 września otrzymali oni gratulacje wraz z nagrodą pieniężną z rąk Tomasza Łysiaka, komendanta przasnyskiej Komendy Policji.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)U sąsiadów: KINO EKSTREMALNE - przyjdź, zobacz i poczuj to na własnej skórze. (21 wrzesień 2017)

23 - 24 września w centrum Makowa Mazowieckiego powstanie ekstremalne kino plenerowe, w którym będzie można uczestniczyć w niezwykłym show. Zapraszamy na atrakcje światowych parków rozrywki, w tym podróż Roller Coasterem.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.06 s.