Poniedziałek, 20 luty 2017
Pogoda na dziś:
temp. -1 °C
temp. odcz. -2 °C
wiatr 27 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Nasz news: Walentynki w Centrum Animacji (ZDJĘCIA) (19 luty 2017)

Od poniedziałku w Centrum Animacji i Wsparcia dla Społeczności Lokalnej w Przasnyszu trwają codziennie ciekawe zajęcia dla dzieci i młodzieży prowadzone rzez chętnych wolontariuszy. We wtorek, 14 lutego, w dzień Św. Walentego w "Centrum" było słodko, smacznie i pachnąco a to za sprawą warsztatów kulinarnych jakie się tam odbywały.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Policyjne prelekcje o bezpieczeństwie w Smerfowym Przedszkolu (ZDJĘCIA) (19 luty 2017)

Już od 13 lutego br. na Mazowszu trwają ferie zimowe. Część dzieci i młodzieży wyjechało na zorganizowane zimowiska, ale sporo z nich zostało w domach. Dlatego ważne jest, by zadbać o ich bezpieczeństwo podczas zimowych ferii.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Wiceminister na konferencji rolniczej w Przasnyszu (ZDJĘCIA) (19 luty 2017)

We wtorek, 14 lutego sala widowiskowa Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu przemieniła się w salę konferencyjną, na której odbyło się spotkanie pod tytułem „Polskie gospodarstwa rolne i hodowlane - perspektywy rozwoju. Uprawa kukurydzy - od nasiona do kiszonki”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)MOPS: Karnawałowe szaleństwo (19 luty 2017)

Z okazji karnawału ŚDS w Przasnyszu otrzymał ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Makowie Mazowieckim zaproszenie na bal karnawałowy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Walentynki w Muzeum (ZDJĘCIA) (19 luty 2017)

W czasie ferii zimowych zajęcia dla dzieci prowadzą pracownicy przasnyskiego Muzeum Historycznego. Codziennie czekają na dzieci pełne atrakcji ciekawe zadania do wykonania połączone z historią.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krzynowłoga Mała: Bal maskowy w Ulatowie-Adamach (19 luty 2017)

Tuż przed feriami zimowymi w Szkole Podstawowej w Ulatowie-Adamach odbył się długo oczekiwany bal maskowy. To jedna z najbardziej kolorowych imprez organizowanych rokrocznie w tej szkole.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Studniówka w przasnyskim „Zespole” (ZDJĘCIA) (18 luty 2017)

Po raz kolejny w sobotę, 11 lutego Zajazd Sebory w swych murach gościł przasnyskich maturzystów na tak zwanej „Studniówce”. Tym razem wzięli w niej udział uczniowie z klas technikum żywienia, rolniczego oraz liceum ogólnokształcącego i technikum ekonomicznego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Henryka Sucharskiego w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Ceramika w MDK-u (ZDJĘCIA) (17 luty 2017)

Od poniedziałku w województwie mazowieckim trwają upragnione ferie zimowe. Wiele małych przasnyszan i przasnyszanek pozostało w mieście. Aby umilić im czas wolny Miejski Dom Kultury organizuje przeróżne zajęcia. Jedne z nich to właśnie warsztaty ceramiczne.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)ZAPREZENTUJ SWÓJ PRODUKT I ZDOBĄDŹ LAUR MARSZAŁKA! (17 luty 2017)

Chleby, sery, wędliny, oleje, powidła czy miody – Mazowsze słynie ze zdrowych i smacznych produktów. Świetnie smakują i wyglądają, cechuje je wysoka jakość, naturalne składniki, a także pasja z jaką są przygotowywane. Każdy z nich jest wyjątkowy, a receptury często przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Które z nich zdobędą Laur Marszałka jubileuszowej -€“ X edycji?
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Jakub Ciuchta zdobywa 2. miejsce na Mistrzostwach Warszawy w wyciskaniu sztangi leżąc (17 luty 2017)

W dniu 12.02.2017 r. w Warszawie zostały rozegrane Mistrzostwa Warszawy w wyciskaniu sztangi leżąc seniorów i juniorów. Były to jednocześnie eliminacje do Mistrzostw Świata w wyciskaniu sztangi leżąc, które odbędą się w USA w kwietniu bieżącego roku.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wyniki policyjnych działań „TRACK & BUS” (17 luty 2017)

Policjanci ruchu drogowego przasnyskiej komendy po raz kolejny przeprowadzili działania pod kryptonimem „Track & Bus”. Celem działań było eliminowanie nieprawidłowości związanych z wykonywaniem transportu osób oraz kontrola przewozu towarów niebezpiecznych
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Odpowiedzą za usiłowanie rozboju (17 luty 2017)

Nawet do 12 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom, podejrzanym o usiłowanie rozboju. Jeden z mężczyzn przedmiotem przypominającym broń zastraszył pracownicę sklepu i chciał ukraść pieniądze. Drugi udostępnił mu atrapę broni i namawiał do przestępstwa. Prokurator wobec mężczyzn zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Krzynowłoga Mała: Przestróg nigdy dość! (17 luty 2017)

Okres ferii zimowych to przede wszystkim czas wypoczynku i zabawy. W czasie ich trwania nie można jednak zapomnieć o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Dlatego też 7 lutego 2017 r. w Szkole Podstawowej w Ulatowie-Adamach odbyły się dwa spotkania profilaktyczno-edukacyjne dla uczniów klas 0–II oraz III–V z udziałem funkcjonariusza policji, dzielnicowego Dariusza Piotrowskiego.
+ czytaj dalej + wasze opinie (2)Nasz news: Batalia o wysypisko śmieci w Oględzie. Jak to jest z tą rekultywacją? (16 luty 2017)

Od początku grudnia mieszkańcy wsi Oględa oraz Mchowa są zrozpaczeni widokiem setek ciężarówek przywożących odpady na zamknięte wysypisko śmieci. Dzieje się to za sprawą procesu rekultywacji tego składowiska.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)Przasnyska "Trójka" zaprasza rodziców na spotkanie (16 luty 2017)

Zaproszenie dla Rodziców Uczniów klas I w roku szkolnym 2017-2018
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Kulig w Osówcu (ZDJĘCIA) (16 luty 2017)

W sobotę, 11 lutego mieszkańcy Przasnysza i okolic zostali zaproszeni do miejscowości Osówiec w okolice parkingu przy Wytwórni Masy Bitumicznej. Tam właśnie tam przasnyski Auto Moto Klub "Rzemieślnik" przy wsparciu firmy Euro Dom zafundował przybyłym frajdę w postaci kuligu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Nowe mieszkania socjalne w Przasnyszu (VIDEO) (16 luty 2017)

15 lutego br. odbyło się oficjalne i zarazem uroczyste zakończenie budowy budynku socjalnego przy ul. Zawodzie 4, w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (6)I Edycja Targów Rolniczych „Open Farm” - zaproszenie (16 luty 2017)

Już 20 – 21 maja 2017 roku w Sierakowie pod Przasnyszem odbędzie się I Edycja Targów Rolniczych „Open Farm” – impreza zadedykowana wszystkim tym, którzy mają bezpośredni związek z rolnictwem i jego najbliższym otoczeniem, a więc rolników, właścicieli oraz zarządców gospodarstw wiejskich, uczniów szkół rolniczych, a także wszystkich zainteresowanych tą tematyką. To największe tego typu spotkanie na terenie Mazowsza!
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Torba medyczna dla strażaków OSP w Chorzelach (16 luty 2017)

Zastępca Prezesa KRUS – Andrzej Kneć przekazał na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej w Chorzelach profesjonalną torbę medyczną, która ma służyć ratowaniu życia poszkodowanym w wypadkach. Pierwsza pomoc medyczna udzielana przez strażaków, którzy są często pierwsi na miejscu zdarzenia może mieć kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa mieszkańców Chorzel i okolic. Zastępca Prezesa KRUS przybył do Chorzel na zaproszenie Krzysztofa Bieńkowskiego, który zabiegał o wsparcie strażaków.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Bieg Tropem Wilczym - Zaproszenie do Biegu Pamięci (15 luty 2017)

W dniu 26.02.2017 r. zapraszamy na Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych TROPEM WILCZYM, którego organizatorem jest Dowódca Generalny Rodzajów Sił Zbrojnych poprzez Dowódcę JW 5699 Przasnysz.
Honorowy patron objął Burmistrz Miasta Przasnysz.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)


[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.05 s.