Niedziela, 28 maj 2017
Pogoda na dziś:
temp. 20 °C
temp. odcz. 21 °C
wiatr 10 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

Działania „Alkohol i Narkotyki” (27 maj 2017)

28 maja po raz kolejny Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu przeprowadzi działania pod hasłem „Alkohol i Narkotyki”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Z ostatniej chwili: Tragedia podczas skoku ze spadochronem (aktualizacja) (26 maj 2017)

Jak przed chwilą dowiedział się portal eprzasnysz.pl podczas zajęc spadochronowych w Przasnyszu doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zginęło dwóch skoczków skaczących w tandemie.
+ czytaj dalej + wasze opinie (17)Brązowy medal dla przasnyskich policjantów (26 maj 2017)

W V Ogólnopolskich eliminacjach Ratowników Policyjnych z udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy przasnyscy policjanci zajęli III miejsce.
+ czytaj dalej + wasze opinie (5)Spotkanie informacyjne w Urzędzie Skarbowym - zaproszenie (26 maj 2017)

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Przasnyszu zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 08.06.2017 r. o godz 10.00 w Urzędzie Skarbowym w Przasnyszu
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Nasz news: II Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej „You can sing” (ZDJĘCIA) (26 maj 2017)

W czwartek, 25 maja po raz drugi w przasnyskim Gimnazjum odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej „You can sing”.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przegląd twórczości artystycznej "Pokaż swój talent" - zgłoszenia (26 maj 2017)

Stowarzyszenie „Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej” przyjmuje zgłoszenia do corocznego przeglądu twórczości artystycznej "Pokaż swój talent", który odbędzie się 21 czerwca w świetlicy gimnazjum.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Wędkarski Dzień Dziecka 2017 - zaproszenie (25 maj 2017)

Koło PZW nr 70 w Przasnyszu serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież w wieku do 15 lat wraz z rodzicami i opiekunami na Spławikowe Zawody Wędkarskie z okazji Dnia Dziecka, które odbędą się 4 czerwca na zbiorniku Łoje.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Recital w wykonaniu Jarka Wajk - zaproszenie (25 maj 2017)

Publiczne Gimnazjum w Przasnyszu zaprasza na autorski recital w wykonaniu Jarka Wajk
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Open Farm w Sierakowie (ZDJĘCIA) (25 maj 2017)

W miniony weekend na terenie lotniska w miejscowości Sierakowo odbyły się I Ogólnopolskie Targi Rolnicze OPEN FARM. Na targach zaprezentowano nowoczesne maszyny rolnicze, wystawę rolniczą, a także można było zakupić rośliny
na kiermaszu ogrodniczym.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Dzień Dziecka w Krzynowłodze Małej - zaproszenie (25 maj 2017)

Zapraszamy na Dzień Dziecka do Krzynowłogi Małej
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Piąty Przasnyski Jarmark Staropolski (ZDJĘCIA) (25 maj 2017)

Już po raz piąty przasnyszanie spotkali się na przasnyskim rynku, aby wziąć udział w Jarmarku Staropolskim. Tego dnia można było zobaczyć wszystko, co jest związane z rzemiosłem oraz życiem w dawnym Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Mistrzowie pięknego czytania w przasnyskim Gimnazjum (25 maj 2017)

22 maja, już po raz trzynasty w Publicznym Gimnazjum w Przasnyszu, odbył się szkolny konkurs "O Pióro Dyrektora Szkoły".
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Maraton ZUMBY w MDKu (ZDJĘCIA) (25 maj 2017)

Od ubiegłego roku w Miejskim Domu Kultury odbywają się zajęcia z Zumby, czyli tańca zainspirowanego z połączeń elementów tańca latynoamerykańskiego oraz fitness. Prowadzi je Renata Jadkowska - Terpsychora Dance Studio.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)LO: ERASMUS - PRZASNYSZ 2017 (25 maj 2017)

Po 4 wyjazdach ponad 70 naszych uczniów do Francji, Belgii i Niemiec – przyszedł czas na rewizytę. Tym razem, po refleksjach związanych z przyczynami i okrucieństwem obu wojen światowych, mieliśmy się pochylić nad okresem, który przeszedł do historii pod nazwą „zimna wojna” oraz rolą „Solidarności” w procesach, które na trwale zmieniły zimnowojenny obraz świata. Mówiąc krótko, nadszedł czas na Polskę.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Basen w Przasnyszu, czy marzenia mieszkańców mogą się spełnić? (24 maj 2017)

Niestety nie ma szans na basen rekreacyjny ponieważ taki basen już w powiecie mamy. Są jednak duże szanse na budowę zespołu basenowego dostosowanego do potrzeb uprawiania sportów pływackich przez dzieci i młodzież.
+ czytaj dalej + wasze opinie (11)Sukcesy uczniów z przasnyskiej "Jedynki" (24 maj 2017)

„Ucz się, ucz, bo nauka to potęgi klucz...” jest to ponadczasowy fragment wiersza, a właściwie rad, Ignacego Balińskiego, prawnika i poety, który zwracając się do swoich synów pisał tak:
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)Noc Muzeów - zaproszenie (24 maj 2017)

Muzeum Historyczne w Przasnyszu zaprasza na Noc Muzeów w dniu 27 maja 2017 r. od godziny 18.00, w siedzibie Muzeum w Przasnyszu, ul. Rynek 1 (Ratusz).
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Seminarium „Aspekty działania Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie (24 maj 2017)

W dniu 22.05.2017r w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przasnyszu odbyło się seminarium pn. „Aspekty działania Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” Organizatorem spotkania był Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Przasnyszu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)DZIEŃ W SZKOLE BEZ TELEFONU KOMÓRKOWEGO (23 maj 2017)

Samorząd Uczniowski zaproponował wszystkim uczniom Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu, aby w piątek, 19 maja odpoczęli od telefonów komórkowych. W zamian mogli opowiedzieć rówieśnikom o swoich zainteresowaniach i pasjach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Przasnyska MBP na Targach Książki 2017 (23 maj 2017)

Warszawskie Targi Książki to duże wydarzenie w świecie miłośników książek. Nie mogło nas tam zabraknąć! Pogoda w tym roku dopisała. Na Stadionie Narodowym można było spotkać tłumy fanów literatury, wielu poczytnych pisarzy, zdobyć autograf ulubionego autora i nabyć poszukiwany egzemplarz bestsellerowej powieści.
+ czytaj dalej + wasze opinie (1)


[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.07 s.