Środa, 29 marzec 2017
Pogoda na dziś:
temp. 8 °C
temp. odcz. 5 °C
wiatr 18 km/h
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików coockies w Twojej przeglądarce.
Przasnysz » dzisiaj · okolice · dawniej · historia Informator » urzędy · kościoły · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Zabawa » chat · konkursy Praca
Aktualności
Galeria
 
Średnie kursy walut
EURUSDGBP
4,22 zł
(-0,38%)
3,82 zł
(-0,31%)
5,88 zł
(-0,02%)
 
 

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE Z DZIELNICOWYMI (28 marzec 2017)

W dniu 31 marca br. o godzinie 17:00 - 19:00 w Klubie Otwartego Umysłu MDK Przasnysz ul. 3 Maja odbędzie się spotkanie mieszkańców naszego miasta z dzielnicowymi miasta i gminy Przasnysz.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Krzynowłoga Mała: Gminny turniej tenisa stołowego (28 marzec 2017)

22 marca na hali sportowej w Krzynowłodze Małej odbyły się gminne rozgrywki w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Do zawodów stanęło 29 tenisistów ze szkół w Krzynowłodze Małej, Romanach-Seborach i Ulatowie-Adamach.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Klub Filmowy zaprasza (28 marzec 2017)

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Filmowego "Ale Nakręcone"
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Pierwszy dzień wiosny w Romanach-Seborach (27 marzec 2017)

Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego jej pierwszy dzień jest bardzo radosny, zwłaszcza dla dzieci ze szkół. Dlatego 21 marca w Szkole Podstawowej w Romanach-Seborach wiosna była witana z wszelkimi honorami, choć zarazem w bardzo nietypowy sposób.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: „Pasja” u Ojców Pasjonistów (ZDJĘCIA) (27 marzec 2017)

W niedzielę, 26 marca w Sanktuarium M. B. Niepokalanej Przewodniczki w Przasnyszu odbył się niebywała inscenizacja muzyczno - słowna pod tytułem „Pasja” wykonana przez chór Wiwat z Warszawy.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Porachunki w Przasnyszu? (27 marzec 2017)

Wczoraj po godzinie 17.00 na ul. Zielonej w Przasnyszu w kierunku zaparkowanego Fiata Seicento padły strzały z broni myśliwskiej. Pasażerowie Fiata nie odnieśli żadnych obrażeń. Strzały uszkodziły jedynie karoserię i tylną szybę pojazdu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (7)UWAGA: Tragiczny wypadek na trasie Przasnysz – Mława (27 marzec 2017)

Trwają czynności mławskiej policji i prokuratury w sprawie tragicznego zdarzenia, w którym zginęło 5 osób, pasażerów busa. Do wypadku doszło w poniedziałek tuż przed godz. 7:00 rano, w pobliżu Pawłowa, gm. Szydłowo, na drodze W 544.
+ czytaj dalej + wasze opinie (12)WYRÓŻNIENIA DLA DZIAŁACZY MKS PRZASNYSZ (27 marzec 2017)

W dniu 24.03.2017 roku odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu 40-sto lecia istnienia Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Była to okazja do wręczenia odznaczeń i podziękowań za dotychczasowy wkład pracy w rozwój piłki nożnej w naszym okręgu.
+ czytaj dalej + wasze opinie (8)Wiosenny Turniej Piłki Nożnej - zaproszenie (27 marzec 2017)

Młodzieżowa Rada Miasta Przasnysz zaprasza na Wiosenny Turniej Piłki Nożnej.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Macmillan Primary School Tournament w Krzynowłodze Małej (27 marzec 2017)

Czy angielski jest przygodą? Na pewno, po raz piąty przekonali się o tym uczestnicy międzyszkolnego konkursu języka angielskiego dla szkół podstawowych organizowanego przez Zespół Szkół w Krzynowłodze Małej i Wydawnictwo Macmillan.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)SP 5 otworzyła swoje drzwi (ZDJĘCIA) (26 marzec 2017)

21.03.2017 r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Przasnyszu odbyły się już kolejne Dni Otwarte pt. ,,Wiosenny pokaz talentów''.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: „Historia trzeciego wymiaru, czyli to i owo o stereoskopii” (ZDJĘCIA) (25 marzec 2017)

W środowe popołudnie, 22 marca przasnyskie Muzeum Historyczne w Przasnyszu odwiedził Tomasz Bielawski, lekarz weterynarii, który interesuje się regionalizmem i obrazowaniem stereoskopowym. Poprowadził on spotkanie z mieszkańcami miasta na temat stereoskopii.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Unijne projekty, zagraniczne staże i praktyki w ZSP w Przasnyszu (25 marzec 2017)

Dla obecnych i przyszłych uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu nowy rok szkolny będzie obfitował w liczne wydarzenia. Szkoła złożyła bowiem wnioski o dofinansowanie dwóch projektów w ramach Europejskiego Funduszu Europejskiego. Wiadomo już, że pierwszy z wniosków został pozytywnie rozpatrzony.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Sportowo i wesoło w przasnyskiej "Dwójce" (ZDJĘCIA) (25 marzec 2017)

Pierwszy Dzień Wiosny w Szkole Podstawowej nr 2 w Przasnyszu w klasach starszych obchodzony był na wesoło i sportowo.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Małgorzata Sobiesiak - Mazowieckim Bibliotekarzem Roku 2016 (24 marzec 2017)

Małgorzata Sobiesiak, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Z. Nałkowskiej w Przasnyszu została wybrana Mazowieckim Bibliotekarzem Roku 2016. Kapitula Konkursu przyznała także trzy równorzędne wyróżnienia dla Bożeny Potyra, dyrektor Pułtuskiej Biblioteki Publicznej im. J. Lelewela, Bożenie Stegienko, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Baranowie oraz Łukaszowi Krzysztofowi Załęskiemu, dyrektorowi Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno.
+ czytaj dalej + wasze opinie (3)Droga Krzyżowa w Bogatem - zaproszenie (24 marzec 2017)

W pierwszą niedzielę kwietnia społeczność gminy Przasnysz będzie mogła po raz kolejny połączyć się we wspólnym przeżywaniu Drogi Krzyżowej. Podobnie jak rok wcześniej, tak i teraz w uroczystej procesji mają pójść reprezentanci wszystkich środowisk gminnych. Tym razem jednak trasa Drogi Krzyżowej będzie wiodła przez Bogate i okoliczne miejscowości.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Jechał 109 km/h w terenie zabudowanym. Stracił prawo jazdy (24 marzec 2017)

Zatrzymaniem prawa jazdy zakończyła się brawurowa jazda 21 letniego mieszkańca gminy Krasne. Mężczyzna w terenie zabudowanym jechał z prędkością 109 km/h. To już piąte prawo jazdy zatrzymane w tym roku przez funkcjonariuszy przasnyskiej drogówki za przekroczenie prędkości.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Wiosennie na wybiegu w SP 2 (ZDJĘCIA) (24 marzec 2017)

We wtorek, 21 marca na stołówce szkolnej w Szkole Podstawowej nr 2 w Przasnyszu im. Henryka Sienkiewicza odbyły się obchody Pierwszego Dnia Wiosny.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)SP1 zaprasza rodziców na spotkanie (24 marzec 2017)

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu - Arkadiusz Siejka - zaprasza na spotkanie rodziców dzieci, które od 1. września rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Mogą to być dzieci siedmioletnie lub sześcioletnie, o ile rodzice wyrażą taką wolę.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)Nasz news: Uczniowie "Jedynki" witali wiosnę śpiewająco (ZDJĘCIA) (24 marzec 2017)

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu przywitali Panią Wiosnę rytmami muzyki. We wtorek, 21 marca na szkolnej sali gimnastycznej uczniowie z klas IV-VI wzięli udział w Wiosennych Potyczkach Wokalnych.
+ czytaj dalej + wasze opinie (0)


[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
 
 
  strona główna O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt  do góry  

ePrzasnysz © www.luba.int.pl 2006. 0.05 s.